Tiekam pie mazuļa: Jūlijas stāsts

Tiekam pie mazuļa: Jūlijas stāsts

22. Dec 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba rubrikā “Tiekam pie mazuļa” tu vari sekot līdzi Diānai un Andrim, kuri ar medicīniskās apaugļošanas palīdzību cenšas tikt pie mazuļa. Seko līdzi viņu stāstam un pieredzei gan Māmiņu Kluba portālā, gan arī Facebook lapā.

Diāna un Andris nav vienīgais pāris, kuram ir grūtības tikt pie mazuļa, tāpēc Māmiņu Klubs aicina ikvienu, kura ceļš līdz mazulim bijis sarežģītāks, ilgāks un grūtāks, dalīties arī ar savu stāstu, lai tie kalpotu citiem par iedvesmu un ticību tam, ka ikviena ģimene var tikt pie bērniņa.

Jūlijas stāsts par ceļu līdz bēbītim aizsākās aptuveni 2010.gadā, kad pāris mēģināja, taču, diemžēl, neizdevās. Jūlija atceras, ka ārste nav spējusi noteikt problēmu, vien noteikusi, ka ir jāatslābst, jādzer vīns, un viss izdosies. 

2011.gadā pāris pirmo reizi apmeklējis iestādi, kas specializējas uz neauglības ārstēšanu, un no šī brīža, kā saka pati Jūlija, sākušies elles riņķi. “Gatavojies procedūrai, noskaņojies, bet nekā. Tu esi jauna, tev ir spēks saņemties un iet atkārtot, taču 2015.gadā spēks zuda,” stāsta Jūlija. Kad pāris atmeta visas cerības, bērniņš pieteicās, taču cerība par mazuli beidzās ļoti ātri, jo bija iestājusies ārpusdzemdes grūtniecība, pēc kuras Jūlija palika ar vienu olvadu.

“Es nezinu, kur radu spēku. Iespējams, palīdzēja gadiem ilgā psihoterapija, tāpēc pieteicāmies medicīniskajai apaugļošanai atkārtoti, un ar otro mēģinājumu izdevās,” dalās Jūlija. Grūtniecība bijusi ļoti trauksmaina, ko daudzi nespējuši saprast. Māmiņa atklāj, ka izdzīvoto ceļu grūti aprakstīt. “Viena sieviete teica, ka to var saprast tikai izdzīvojot, kad katru mēnesi gaidi, ka šoreiz beidzot būs. Tās ir īstas šūpoles,” saka viņa.

Jūlija priecājas un cenšas baudīt katru mirkli, novērtējot doto dārgumu, savukārt citām sievietēm, kuras ir līdzīgā situācijā, viņa novēl meklēt dažādus enerģijas avotus. Pati Jūlija enerģiju meklējusi visur – psihoterapijā, jogā, akupunktūrā, apmeklējot visus iespējamos ārstus.

 

Ja arī jūs šobrīd cenšaties tikt pie bērniņa, dalies ar savu stāstu! Pastāsti, ko jūs esat izmēģinājuši, lai tiktu pie bērniņa, kāds ir jūsu ceļš, lai sagaidītu pasaulē savu brīnumiņu. Iespējams, arī jūs esat izvēlējušies izmēģināt medicīnisko apaugļošanu?

Dalīties ar savu stāstu vari Māmiņu Kluba portāla komentāros, gan Facebook un Instagram. Anonīmi savus stāstus vari sūtīt arī uz kristine@maminuklubs.lv. 

 

Ik mēnesi vienam no stāsta autoriem dāvināsim

Uztura bagātinātājus no

50 EUR vērtībā

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.