Tiekam pie mazuļa: Ilzes stāsts

Tiekam pie mazuļa: Ilzes stāsts

01. Dec 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba rubrikā “Tiekam pie mazuļa” tu vari sekot līdzi Diānai un Andrim, kuri ar medicīniskās apaugļošanas palīdzību cenšas tikt pie mazuļa. Seko līdzi viņu stāstam un pieredzei gan Māmiņu Kluba portālā, gan arī Facebook lapā.

Diāna un Andris nav vienīgais pāris, kuram ir grūtības tikt pie mazuļa, tāpēc Māmiņu Klubs aicina ikvienu, kura ceļš līdz mazulim bijis sarežģītāks, ilgāks un grūtāks, dalīties arī ar savu stāstu, lai tie kalpotu citiem par iedvesmu un ticību tam, ka ikviena ģimene var tikt pie bērniņa.

Par savu ceļu līdz mazulim stāsta Ilze.

Ilzes vecākā meita, kura šobrīd jau mācās 1.klasē, pasaulē nāca, kad Ilzei bija 25 gadi. Tolaik viņa sev bija izvirzījusi mērķi līdz 30 gadu slieksnim dzemdēt arī otru bērnu, lai būtu gados jauna mamma un varētu ar vīru vēl izdzīvot arī laiku sev, tomēr liktenis bija lēmis savādāk.

“Ir pagājuši gandrīz 3 gadi, kopš nevaram ieņemt bērniņu. Katru mēnesi gaidu ar cerībām, ka mēnešreizes aizkavēsies. Katru mēnesi ir milzīga spriedze un saspringums, kad viss atkal sākas,” stāsta Ilze, sakot, ka apkārtējiem jau ir viegli teikt, lai par to nedomā, gan jau bērniņš pieteiksies. 

Šo gadu laikā apmeklēti dažādi ārsti, dzerti vitamīni, tomēr bez rezultāta. Septembra beigās mēnešreizes aizkavējušās par vienu dienu, divām dienām. Ilze nodomājusi, ka visādi jau var būt, iespējams, ir nepareizi sarēķinājusi dienas, tāpēc ar testa veikšanu nav steigusies, un katru reizi uz tualeti gājusi ar raizēm, vai nesāksies smērēšanās. “Pagāja nedēļa, uztaisīju grūtniecības testu, kas mājās stāvēja jau krietnu laiku, un ir 2 strīpiņas! Paldies Dievam! Raudāju aiz laimes, bet vīram vēl neko neteicu, jo gribēju pārliecināties, tāpēc pieteicos uz HCG analīzēm, kas apliecināja, ka IR,” priecīgi stāsta Ilze. Kad viņa šo ziņu pateikusi vīram, viņš priecīgi teicis, ka aizdomas jau kādu laiku iepriekš bijušas, jo Ilze pēdējā laikā esot bijusi dīvaina. 

Ilzes grūtniecības pirmais trimestris rit ar stipru toksikozi, nespēku, vemšanu un reiboņiem.

Ja arī jūs šobrīd cenšaties tikt pie bērniņa, dalies ar savu stāstu! Pastāsti, ko jūs esat izmēģinājuši, lai tiktu pie bērniņa, kāds ir jūsu ceļš, lai sagaidītu pasaulē savu brīnumiņu. Iespējams, arī jūs esat izvēlējušies izmēģināt medicīnisko apaugļošanu?

Dalīties ar savu stāstu vari Māmiņu Kluba portāla komentāros, gan Facebook un Instagram. Anonīmi savus stāstus vari sūtīt arī uz kristine@maminuklubs.lv. 

 

Ik mēnesi vienam no stāsta autoriem dāvināsim

Uztura bagātinātājus no

50 EUR vērtībā

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.