Tiekam pie mazuļa: Ievas stāsts

Tiekam pie mazuļa: Ievas stāsts

22. Sep 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba rubrikā “Tiekam pie mazuļa” tu vari sekot līdzi Diānai un Andrim, kuri ar mākslīgās apaugļošanas palīdzību cenšas tikt pie mazuļa. Seko līdzi viņu stāstam un pieredzei gan Māmiņu Kluba portālā, gan arī Facebook lapā.

Diāna un Andris nav vienīgais pāris, kuram ir grūtības tikt pie mazuļa, tāpēc Māmiņu Klubs aicina ikvienu, kura ceļš līdz mazulim bijis sarežģītāks, ilgāks un grūtāks, dalīties arī ar savu stāstu, lai tie kalpotu citiem par iedvesmu un ticību tam, ka ikviena ģimene var tikt pie bērniņa.

Paldies ikvienam, kurš uztic mums savus stāstus. Lūk, Ievas stāsts par to, kāds bija viņu ceļš līdz ģimenes pieaugumam!

Ieva stāsta, ka pirmo bērniņu piesakāmies viņi gaidījuši aptuveni 8 mēnešus. Jaunajam pārim tolaik bija nedaudz pāri 20 gadiem, tāpēc bija neizpratne, kāpēc mazulis nepiesakās, jo savulaik gan vecāki, gan arī skolā stāstīts, ka pie bērniņa var tikt ļoti ātri. "Mūsu gadījumā katrs mēģinājums beidzās ar neskaitāmiem negatīviem grūtniecības testiem. Pēdējos divus mēnešus pirms mazulis pieteicās, bijām jau atmetuši cerības, tāpēc pieteicāmies vizītei pie ārsta, lai varētu veikt pārbaudes gan man, gan vīram, un zinātu tālāko rīcības plānu," atceras Ieva. Paši "uz savu galvu" jaunais pāris neko, lai ātrāk tiktu pie bērniņa, nav darījuši, jo ārsts norādījis, ka tikai pēc neveiksmīga pusotra gada tiek veiktas padziļinātas pārbaudes un domāts par mākslīgo apaugļošanu.

Kad jau bija pagājuši vairāki mēneši, pēkšņi Ieva secinājusi, ka kavējas mēnešreizes. "Es to novēlu uz to ka, tās man nekad nav bijušas precīzas, bet vīrs jau zināja, ka esmu stāvoklī. Uztaisīju testu, un mūsu mazulis bija beidzot pieteicies!" priecīga notikušo atceras Ieva.

Patlaban Ieva ar savu dzīvesbiedru plāno otru mazuli. Diemžēl atkārtojas vēsture ar negatīvajiem testiem un gaidīšanu, ko papildina nožēla, ka otrs bērniņš netika plānots ātrāk. "Katrs gaidīšanas brīdis ir pilns ar pārliecību, ka šoreiz būs, jo jābūt, bet atkal nav. Ar bailēm, ka otrais pats nepieteiksies," savā pieredzē dalās Ieva. Viņa uzsver, ka pēc pirmā mazuļa ienākšanas ģimenē viņa pievērsusies veselīgākam uzturam, daudz vairāk dzer ūdeni, sporto.

Turēsim īkšķus kopā, lai Ievas otrais bērniņš pieteiktos pēc iespējas ātrāk!

Ja arī jūs šobrīd cenšaties tikt pie bērniņa, dalies ar savu stāstu! Pastāsti, ko jūs esat izmēģinājuši, lai tiktu pie bērniņa, kāds ir jūsu ceļš, lai sagaidītu pasaulē savu brīnumiņu. Iespējams, arī jūs esat izvēlējušies izmēģināt mākslīgo apaugļošanu?

Dalīties ar savu stāstu vari Māmiņu Kluba portāla komentāros, gan Facebook un Instagram. Anonīmi savus stāstus vari sūtīt arī uz kristine@maminuklubs.lv. 

 

Ik mēnesi vienam no stāsta autoriem dāvināsim

Uztura bagātinātājus no

50 EUR vērtībā

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.