Tiekam pie mazuļa: Evitas stāsts

Tiekam pie mazuļa: Evitas stāsts

23. Sep 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba rubrikā “Tiekam pie mazuļa” tu vari sekot līdzi Diānai un Andrim, kuri ar mākslīgās apaugļošanas palīdzību cenšas tikt pie mazuļa. Seko līdzi viņu stāstam un pieredzei gan Māmiņu Kluba portālā, gan arī Facebook lapā.

Diāna un Andris nav vienīgais pāris, kuram ir grūtības tikt pie mazuļa, tāpēc Māmiņu Klubs aicina ikvienu, kura ceļš līdz mazulim bijis sarežģītāks, ilgāks un grūtāks, dalīties arī ar savu stāstu, lai tie kalpotu citiem par iedvesmu un ticību tam, ka ikviena ģimene var tikt pie bērniņa.

Paldies ikvienam, kurš uztic mums savus stāstus. Lūk, Evitas stāsts par to, kāds bija viņu ceļš līdz ģimenes pieaugumam!

Evita stāsts sākas ar pirmā bērniņa plānošanu. "Paliku stāvoklī, šķita, ka viss ir labi, bet tad 13./14. nedēļā sākās smērējumi. Izsaucu ātro palīdzību, kas aizveda mani uz Gaiļezera slimnīcu, kur konstatēja, ka mazulim 8.nedēļā ir apstājusies sirdsdarbība," stāsta Evita. Viņa aizvesta uz tīrīšanu, kur ārsti vien noteikuši, ka brīnums ir tas, ka viņa pati ir palikusi dzīva, jo auglis viņas ķermenī trūdējis vairākas nedēļas, tāpēc labi, ka Evitai nav sākusies asins saindēšanās.

"Biju ļoti dusmīga, sāpināta, jo visu laiku bija slikta dūša, auga vēders, bija nogurums,'' par sāpīgo pieredzi stāsta Evita. Turpmāko pusgadu ārsti ieteica viņai atturēties no nākamā bērniņa plānošanas. Piedzīvotais viņai šķitis kā murgs, kas līdzi nesis arī depresiju.

"Pēc laika paliku stāvoklī ar dēliņu. Paldies Dievam, ka šoreiz viss bija labi, izņemot to, ka vairākas reizes nācās gulēt uz saglabāšanu, jo bija gan asins tecēšana, gan smērējumi," stāsta jaunā māmiņa, kurai pēc laika pieteikusies arī meitiņa, ar kuru grūtniecība bijusi līdzīga, vien ar vieglākiem smērējumiem.

Pēc piedzīvotā Evita teic, ka bērniņš ir dāvana, kura jānovērtē, jo nekas nav dots tāpat vien.
 

Ja arī jūs šobrīd cenšaties tikt pie bērniņa, dalies ar savu stāstu! Pastāsti, ko jūs esat izmēģinājuši, lai tiktu pie bērniņa, kāds ir jūsu ceļš, lai sagaidītu pasaulē savu brīnumiņu. Iespējams, arī jūs esat izvēlējušies izmēģināt mākslīgo apaugļošanu?

Dalīties ar savu stāstu vari Māmiņu Kluba portāla komentāros, gan Facebook un Instagram. Anonīmi savus stāstus vari sūtīt arī uz kristine@maminuklubs.lv. 

 

Ik mēnesi vienam no stāsta autoriem dāvināsim

Uztura bagātinātājus no

50 EUR vērtībā

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.