Tiekam pie mazuļa: Elīnas stāsts

Tiekam pie mazuļa: Elīnas stāsts

29. Nov 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba rubrikā “Tiekam pie mazuļa” tu vari sekot līdzi Diānai un Andrim, kuri ar medicīniskās apaugļošanas palīdzību cenšas tikt pie mazuļa. Seko līdzi viņu stāstam un pieredzei gan Māmiņu Kluba portālā, gan arī Facebook lapā.

Diāna un Andris nav vienīgais pāris, kuram ir grūtības tikt pie mazuļa, tāpēc Māmiņu Klubs aicina ikvienu, kura ceļš līdz mazulim bijis sarežģītāks, ilgāks un grūtāks, dalīties arī ar savu stāstu, lai tie kalpotu citiem par iedvesmu un ticību tam, ka ikviena ģimene var tikt pie bērniņa.

Savu stāstu par ceļu līdz bēbītim Māmiņu Klubam uzticējusi arī Elīna. 

 “Abi ar vīru esam perfekti veseli, turklāt, vīram no pirmās laulības jau ir divi bērni. Abi bijām relaksēti, atpūtušies, un uz bērniņu īpaši neiespringām, taču tajā pašā laikā arī neizsargājāmies,” stāsta Elīna, atklājot, ka brīžiem gan uznākušas bēdas par to, ka nekas tomēr nesanāk.

Tomēr brīnums notika pavisam negaidīti, pagājušajā rudenī. Jaunā māmiņa stāsta, ka abi ar vīru sākuši dzert D vitamīnu, un vīrs arī sācis rūdīties aukstuma peldēs. “Pēc trim mēnešiem, janvārī, paliku stāvoklī,” priecīga stāsta Elīna. 

Kā teic Elīna, tas bijis patīkams pārsteigums.

Ja arī jūs šobrīd cenšaties tikt pie bērniņa, dalies ar savu stāstu! Pastāsti, ko jūs esat izmēģinājuši, lai tiktu pie bērniņa, kāds ir jūsu ceļš, lai sagaidītu pasaulē savu brīnumiņu. Iespējams, arī jūs esat izvēlējušies izmēģināt medicīnisko apaugļošanu?

Dalīties ar savu stāstu vari Māmiņu Kluba portāla komentāros, gan Facebook un Instagram. Anonīmi savus stāstus vari sūtīt arī uz kristine@maminuklubs.lv. 

 

Ik mēnesi vienam no stāsta autoriem dāvināsim

Uztura bagātinātājus no

50 EUR vērtībā

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.