Tiekam pie bēbīša: Kas notiek pēc punkcijas

08. Feb 2022, 14:38 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Pēc tam, kad centienos tikt pie bērniņa piedzīvotas vairākas neveiksmes, Diāna ar Andri ir vērsušies pēc palīdzības pie vairākiem speciālistiem. Pēc vairākām ārstu konsultācijām un medicīniskajiem izmeklējumiem, speciālisti secinājuši, ka Diānai jāveic medicīniskā apaugļošana.

Pēc šāda ārstu slēdziena sekoja vairāki mēneši ar ārstēšanos un cerībām par mazulīti.

Tiekoties ar Māmiņu Klubu, Diāna stāsta, ka šobrīd ir paveikts pirmais etaps ceļā uz sapni par bērniņu. Diāna gatavojusi organismu garajam ceļam, veikta arī olnīcu stimulācija, kas, kā atzīst viņa, apzinoties mērķi, nav šķitis ne sāpīgi, ne neiespējami. Diāna piedzīvojusi arī punkciju.

Atšķirībā no iepriekšējās punkcijas reizes, šī bijusi veiksmīgāka, jo iegūtas septiņas šūnas, no kurām vienu varēs bioptēt. Tiesa, paies vēl aptuveni 4 – 5 nedēļas, lai uzzinātu, vai ar to viss ir kārtībā, jo Diānas gadījumā ir ļoti svarīgi šūnas pārbaudīt arī ģenētiski.

Gatavojoties medicīniskajai apaugļošanai, Diāna lietoja vitamīnus, un to lietošanu nav pārtraukusi arī tagad, atzīstot, ka tie ir svarīgi ne tikai lai ieņemtu un iznēsātu bērniņu, bet arī lai ikvienas sievietes organisms būtu vesels. Papildu tam, Diāna izmanto katru iespēju, lai izkustētos un atrastos svaigā gaisā. “Cenšos koncentrēties uz pozitīvo,” teic viņa.