Atvērta pieteikšanās 4 ONLINE lekciju dzemdību kursiem: sākums 22.novembrī!

Atvērta pieteikšanās 4 ONLINE lekciju dzemdību kursiem: sākums 22.novembrī!

12. Nov 2022, 07:42 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Klubs aicina uz Vislatvijas dzemdību sagatavošanās kursiem!

Vecāku organizācija un izglītības kanāls “Māmiņu Klubs” aicina topošos vecākus no visas Latvijas un pat pasaules, iziet  pilnu dzemdību sagatavošanas kursu piedaloties tiešraides lekcijās, neizejot no mājām! “Māmiņu Kluba” Vecāku skola piedāvā 2 nedēļu laikā iziet 4 lekciju ciklu online, aptverot visas būtiskākās tēmas, kas jāzina par grūtniecības pēdējiem soļiem un topošās māmiņas veselību, dzemdībām, krūts zīdīšanu un jaundzimušā bēbīša aprūpi.

DZEMDĪBU SAGATAVOŠANAS KURSI ONLINE: SKATIES JEBKUR! PIESAKIES DZEMDĪBU KURSIEM ŠEIT!

 

Kursi ir interaktīvi, ir iespējams uzdot savus individuālos jautājumus; pēc kursu noskatīšanās vecāki saņem sertifikātu, kas apliecina viņu gatavību dzemdībām un arī jaukas dāvaniņas!

Uzsākam jaunas apmācības - 4 lekciju ciklu, kas ietver 4 X 2 h garas, interaktīvas  tiešraides lekcijas:

22. NOVEMBRĪ PLKST. 18.00-20.00

 “Grūtniecības norise, pēdējais trimestris, uzturs, veselība” - ar vecmāti LIENI DRAUGU kas izstāstīs galvenās lietas, kas jāzina ikvienai topošajai māmiņai par grūtniecības norisi. Grūtniecības pēdējais trimestris - kādas sajūtas gaidīt? Uztura vadlīnijas grūtniecības laikā un vitamīnu lietošana. Slimošana grūtniecības laikā vai kādas citas nepatīkamas sajūtas - kā atpazīt un ko darīt?  Atbildes uz satraucošākajiem topošo māmiņu jautājumiem.

24. NOVEMBRĪ tiešraidē no plkst. 18:00 - 20.00 

 “Gatavošanās dzemdībām un dzemdības soli pa solim” - ar vecmāti LIENI DRAUGU. Lekcijā vecmāte izstāstīs: kas jāņem līdzi uz dzemdību iestādi? Kā izstrādāt dzemdību plānu un izvēlēties dzemdību iestādi? Dzemdību priekšvēstneši - kā saprast, kad laiks doties dzemdēt? Dzemdību norise - sākot no ierašanās dzemdību iestādē un detalizēti par dzemdību fāzēm, kas dzemdētājai jādara katrā no tām? Kādas pozas ir vispiemērotākās katrā fāzē un kāpēc? Ja piedalās partneris, kā viņš var palīdzēt? Kas notiek pēcdzemdību periodā?

29. NOVEMBRĪ tiešraidē laikā no plkst.18:00-20:00

 “Jaundzimušā aprūpe pirmajās dienās pēc dzemdībām” - kopā ar pieredzējušo bērnu māsu ELITU SVARENIECE. Šajā lekcijā uzzināsim visu svarīgāko par jaundzimušo bērniņu - kāds un kāpēc viņš tāds izskatās? Ko vērtē Apgares skala? Kā novērtēt jaundzimušā fizioloģisko stāvokli? Kādas potes un procedūras viņš saņem dzemdību iestādē? Kas ir zīdaiņu dzelte? Kā aprūpēt jaundzimušo pēc jaunākajām vadlīnijām? Kāda būs jaundzimušā uzvedība pirmajās dienās? 

1. DECEMBRĪ tiešraidē laikā no plkst.18:00-20:00

 “Zīdīšanas ABC” - kopā ar zīdīšanas konsultanti ar ilgaddēju pieredzi darbā ar māmiņām, SANDRU LASI, uzzināsim, kā veiksmīgi uzsākt  zīdīšanu pirmajās dienās pēc dzemdībām un kā to stabilizēt arī vēlākajos mēnešos. Kādas ir ieteicamās  zīdīšanas pozas un kāpēc? Kā kopt krūts galus un tikt galā ar nepatīkamām sajūtām? Kā tikt galā ar piena krīzēm, sastrēgumiem? Praktiski padomi par krūts masāžām un sāpīgas zīšanas atvieglošanu. Bērna uzvedība pie krūts. Piena bankas veidošana un atslaukšana. Cik daudz izēd bērns un kā vērtēt bērna svaru? Kā sevi psiholoģiski noskaņot zīdīšanai un kur meklēt palīdzību, ja neveicas?

* Foto ir ilustratīva nozīme, dāvana var atšķirties no bildē redzamās.

+ dāvanā Māmiņu Kluba dzemdību dāvaniņu komplekts, ko izsūtīsim pa pastu!

Kur notiks?

Online www.maminuklubs.lv

Cik maksā?

€ 58 par 4 lekciju ciklu

Kā pieteikties dzemdību kursam?

  • Lai piedalītos tiešraides lekcijās, aizpildi pieteikumu un veic apmaksu ar norēķinu karti.

  • Katras tiešraides lekcijas norises dienā e-pastā saņemsi saiti uz  tiešraidi un informāciju par pieslēgšanos.

Kas vēl būtu jāzina?

Aizpildot pieteikumu, piezīmēs norādiet ērtākā Omniva pakomāta numuru vai adresi, dāvaniņas saņemšanai.
Māmiņu Kluba dzemdību kursi tiek organizēti jau 10 gadus un ir saņēmuši ļoti labas atsauksmes no mūsu vecākiem! Tā ir pārbaudīta, detalizēta un padziļināta informācija, kas izstrādāta speciāli, lai pēc iespējas visaptverošāk sagatavotu vecākus dzemdībām!

Ja lekciju grafikā notiks kādas izmaiņas, informēsim, sūtot īsziņu uz norādīto tālruni.

LEKCIJU IERAKSTI BŪS PIEEJAMI LĪDZ 4 LEKCIJU CIKLA BEIGĀM.