Piedalies konkursā un laimē dāvanu karti BENU Aptiekas Māmiņu veikalā!

Piedalies konkursā un laimē dāvanu karti BENU Aptiekas Māmiņu veikalā!

30. Aug 2019, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Katrai topošajai māmiņai gatavošanās mazuļa piedzimšanai ir ļoti īpašs laiks. Gaidību laikā tiek sarūpēts pirmais pūriņš, mazulim vajadzīgās lietiņas, tostarp gan higiēnas preces, gan tādi lielāki pirkumi kā gultiņa un rati. 

Gatavošanās bērniņa ienākšanai pasaulē nozīmē arī bērnu preču veikalu un aptieku apmeklējumu, lai sarūpētu visu nepieciešamo. Šeit gan vietā piebilde, ka gājieni uz bērnu preču veikaliem un aptieku nebeidzas ar mazuļa nākšanu pasaulē, turp taciņa ved arī tad, kad mazulis jau paaudzies. Līdz brīdim, kad bērns kļūst pilnībā patstāvīgs, māmiņas saviem lolojumiem ir sagādājušas simtiem drēbīšu, kilogramiem bērnu kopšanas līdzekļu, nemaz nerunājot par autiņbiksītēm un mantiņām!

Tādēļ divām no jums BENU Aptieka bērnu preču iegādi vēlas padarīt īpaši patīkamu!

PIEDALIES KONKURSĀ ŠEIT->> 

Dodies uz Māmiņu Kluba Facebook profila un atbildi uz jautājumu, kādas preces visbiežāk iegādājies sev un mazulim aptiekā? Jau 6.septembrī starp visām atbildēm izlozēsim divas mammas, kurāmm dāvināsim BENU Aptiekas dāvanu karti 25 eiro vērtībā, ko varēs izmantot arī Rīgas Dzemdību namā esošajā BENU Aptiekas Māmiņu veikalā.