Laika menedžmenta jūgā

Laika menedžmenta jūgā

30. Sep 2021, 01:42 Santa_BēbīšuKlubs Santa_BēbīšuKlubs

Kopā ar ikgadējo rudens atgriešanos, atgriežas arī mūsu - skolēnu un studentu, ikgadējās saistības attiecībā pret mūsu mācību iestādēm, kas, manā un vīra gadījumā, ar lekcijām un praktiskajiem darbiem pietiekami intensīvi sākušas aizpildīt mūsu ikdienas grafikus. Tam papildus turpinu apmeklēt vasarā iesāktus kursus - Riga Techgirls ar programmu “Iepazīsti tehnoloģijas”, kas, savukārt, aizpilda to mazumiņu atlikušā brīvā laika starp pārējām ikdienas lietām un rūpēm. Tādēļ laika organizēšana paliek tikai saspringtāka. Apzinos, ka ar mazuli tas paliks vēl sarežģītāk, tomēr izglītošanos pamest, kaut vai īslaicīgi, nav plānā. Kā mēdz teikt “The Best Never Rest” (tulk.no angļu val. – Labākie nekad neatpūšas). 

Studēju Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā "RISEBA". Šo semestri vasarā gaidīju ar nelielām bažām, neizpratnē par to, kā šogad aizvadīšu mācību procesu, zinot, ka semestra vidū gaidāms mazulis. Bet esmu patiesi priecīga, ka “planētas sastājās pareizi” un šis semestris būs attālināti, kas nozīmē, ka Nr.1 - nav jātērē laiks sastrēgumos un ka Nr.2 - varēšu kārtot eksāmenus kaut no dzemdību nama palātas.

Mūsu, kā jauno vecāku, plāns ir sekojošs - ar nelieliem upuriem abās pusēs, liekot pūliņus kopā un menedžējot kopējo laiku, panāksim, tiesa gan, ļoti nogurdinošu, taču efektīvu veidu, kas ļaus nepamest iesākto, nezaudējot dārgāko, kas mums ir – LAIKS.