Kā rūpēties par ķeizargrieziena rētu?

Kā rūpēties par ķeizargrieziena rētu?

22. Nov 2021, 00:10 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Bērniņa nākšana pasaulē ar ķeizargrieziena palīdzību jebkurai sievietei nav viegls pārbaudījums. Turklāt pēc operācijas jārūpējas ne tikai par mazuli, bet arī sevi un uzmanība jāpievērš arī operācijas rētai. "Veselības centru apvienības" Ginekoloģijas dienesta vadītāja Karlīna Elksne stāsta: "Tad, kad ir pagājušas pirmās divas nedēļas un rēta ir sadzijusi un nekāds iekaisums nav attīstījies, netiek novērota asiņošana vai izdalījumi no brūces, tad jau ir pienācis laiks pastiprināti piedomāt pie šīs te rētas kosmētiskā izskata." Var palīdzēt gan dažādas aptiekā nopērkamas ziedes, kas regulāri jāuzklāj un jāiemasē, gan īpaši plāksteri, kurus iespējams uzlikt un aizmirst uz 24 stundām.

Elksne stāsta, ka tas nav brīnumlīdzeklis, taču pēc trīs vai četrām regulāras lietošanas nedēļām ir vērojami pirmie uzlabojumi. Savukārt pēc astoņām nedēļām jau būs redzams gala rezultāts: "Tieši šī ērtā lietošana jaunajai māmiņai, manuprāt, tas ir ļoti būtisks moments. Jau arī kādu laiku pēc ķeizargrieziena pamanām, ka rēta kosmētiski neizskatās tā, kā vēlētos - ir cieta un blīva - nav par vēlu sākt lietot šos plāksterus."

Hansaplast SCAR REDUCER XL izmēra plāksteri

  • Īpaši izstrādāti garākām, piemēram, ķirurģiskām un ķeizargrieziena rētām.
  • Tie paredzēti hipertrofisko un keloīdo rētu kopšanai, lai samazinātu to redzamību uz ādas un uzlabotu kosmētisko izskatu.
  • Klīniskos pētījumos ir pierādīts, ka Hansaplast SCAR REDUCER plāksteri ir efektīvs piepaceltu hipertrofisko rētu un keloīdo rētu gadījumā.
  • Trīskāršs efekts: rētas kļūst līdzenākas, gaišākas un mīkstākas.
  • Hansaplast SCAR REDUCER var izmantot gan jaunām, gan vecām rētām uz ķermeņa vai sejas.

Skaties 1188 Play video no STV Pirmā! raidījuma “Māmiņu klubs”, kurā dvīņu "ķeizaru" mamma stāsta par savu pieredzi!