Grūtnieču diena: Pirtīžas. Rituāls māmiņai un mazulim

Grūtnieču diena: Pirtīžas. Rituāls māmiņai un mazulim

19. May 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Pirtīžas ir rituāls māmiņai un mazulim, kura laikā abi tiek samīļoti, apčubināti un lutināti, vienlaikus esot gluži kā grūtniecības un dzemdību noslēgums.

Grūtnieču dienā tev būs iespēja uzzināt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem par pirtīžām, jo kopā ar vecmāti Līgu Giniborgu stāstīsim gan par pirtīžu organizēšanu, gan arī to, kāds ieguvums no tām ir māmiņai un mazulim.

REĢISTRĒTIES GRŪTNIEČU DIENAI

26.maijā Māmiņu Kluba Vecāku skola aicina ikvienu topošo māmiņu uz Lielo Grūtnieču dienu, kas ir lieliska iespēja vienas dienas laikā tiešsaistē satikt atzītus speciālistus un vienuviet noklausīties deviņas vērtīgas lekcijas par grūtniecību, dzemdībām un pirmajām dienām kopā ar mazulīti.

Protams, kā gan bez dāvanām! Ikviena Grūtnieču dienas dalībniece tiks pie lieliskām dāvanām no mūsu atbalstītājiem, tāpēc, reģistrējoties pasākumam, neaizmirsti komentāros norādīt sev ērtāko Omniva pakomātu, uz kuru nosūtīt tev dāvanas!

Nesatraucies, ja 26. maijā dienas steigā nevarēsi noklausīties visas lekcijas, jo vēl 10 dienas pēc pasākuma tās tev būs pieejamas ierakstā, lai varētu noklausīties netraucēti sev ērtākā laikā.

REĢISTRĒTIES GRŪTNIEČU DIENAI