Dzemdību namā būs spēkā gripas epidēmijas ierobežojumi

Dzemdību namā būs spēkā gripas epidēmijas ierobežojumi

16. Jan 09:49 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Lai valstī izsludinātās gripas epidēmijas laikā pasargātu jaundzimušos, jaunās māmiņas un personālu no saslimšanas ar gripu,  kā arī citām akūtām augšējo elpceļu infekciju slimībām un Covid-19 infekciju, no ceturtdienas, 18.01.  Rīgas Dzemdību namā tiek ieviesti ierobežojumi.

Pacienti vienlaicīgi atļauts apmeklēt tikai vienai personai bez saslimšanas pazīmēm.

Dzemdību nams lūdz apmeklētājus būt atbildīgiem un izvairīties no došanās uz Dzemdību namu ar sliktu pašsajūtu vai aizdomām par inficēšanos ar augšējo elpceļu infekciju slimībām!

Tā kā augstākā saslimstība ar gripu reģistrēta tieši mazu bērnu vidū, bērniem līdz 12 gadu vecumam pacientes apmeklēt būs aizliegts! Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav atļauts arī apmeklēt Ambulatorisko nodaļu, ja vien bērns nav pacients.

Dzemdību nams lūdz vecākus savlaicīgi plānot, kur atstāt bērnus, kamēr māmiņa apmeklē Prenatālās diagnostikas centru vai dodas vizītē pie speciālista – Ambulatorajā nodaļā bērni netiks ielaisti!

Apmeklētāji aicināti Dzemdību namā lietot sejas maskas! (Dzemdību nams ar maskām nodrošinās)

Lai mazinātu smagas saslimšanas un hospitalizācijas risku, Dzemdību nams rekomendē grūtniecēm vakcinēties pret sezonālo gripu un Covid-19 Dzemdību nama Vakcinācijas kabinetā, iepriekš piesakoties pa tālruni: 26530805.