Dzemdību diena 7. jūlijā: Mājdzemdības

Dzemdību diena 7. jūlijā: Mājdzemdības

03. Jul 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Pēdējos gados mājdzemdības kļuvušas populārākas.

Ja arī tu esi apsvērusi domu par dzemdībām mājās, taču ir daudz neatbildētu jautājumu par to, kā tām sagatavoties, kā tās norit, ko darīt, ja viss nerit pēc plāna, noderīga būs Dzemdību dienas saruna ar sertificētu mājdzemdību vecmāti Astrīdu Milleri, kura sniegs atbildes uz topošo vecāku biežākajiem jautājumiem par mājdzemdībām.

PIETEIKTIES DZEMDĪBU DIENAI

Atlicis pavisam nedaudz līdz brīdim, kad pasaulē nāks jūsu mazulītis! Tik ļoti gaidīts un lolots. Visus grūtniecības mēnešus tu esi gatavojusies šim lielajam notikumam, sarūpējot bērniņa pūriņu, apmeklējot kursus, lasot izzinošu literatūru, taču tik un tā ir vēl daudz neatbildētu jautājumu. 

Zinot šo satraucošo sajūtu, kas pavada topošās māmiņas grūtniecības pēdējos metros, Māmiņu Kluba Vecāku skola 7. jūlijā Dzemdību dienas ietvaros vienkopus pulcēs 9 zinošus speciālistus, kas sniegs atbildes uz jautājumiem, kas aktuāli daudzām sievietēm par dzemdībām. Mēs ticam, ka Dzemdību diena tev palīdzēs sagatavoties lielajam notikumam vēl labāk un justies psiholoģiski gatavākai, neatkarīgi no tā, vai gaidāmas pirmās dzemdības, vai arī drīz pasaulē ieradīsies jūsu otrais, trešais vai ceturtais mazulis.

Dzemdību diena norisināsies Online, ļaujot sekmīgāk sagatavoties dzemdībām ikvienai topošajai māmiņai neatkarīgi no viņas atrašanās vietas. Protams, esam sarūpējuši arī dažādus pārsteigumus, visas Dzemdību dienas garumā izspēlējot vērtīgas balvas, kā arī garantētas dāvanas ikvienai dalībniecei, tāpēc, reģistrējoties Dzemdību dienai, komentārā norādi sev tuvāko Omniva pakomātu.

Reģistrējies Lielajai Dzemdību dienai šeit

  • Kad: 7. jūlijā no plkst.11.00 līdz 18.00
  • Kā: Tiešsaistē "Māmiņu Klubā". Vēl 10 dienas pēc tiešraides ikvienam dalībniekam būs pieejamas Dzemdību dienas lekcijas arī ierakstā.
  • Biļetes cena: 25 EUR

Ko saņemsi, piesakoties Dzemdību dienai:

  • vairākas topošiem vecākiem aktuālas lekcijas par 1 lekcijas cenu;
  • atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem no zinošiem speciālistiem;
  • iespēju skatīties pasākumu ierakstā vēl 10 dienas pēc tiešraides;
  • DĀVANIŅAS tuvākajā OMNIVA pakomātā no Māmiņu Kluba atbalstītājiem*;
  • iespēju skatīties pasākumu no jebkuras vietas gan Latvijā, gan pasaulē;
  • balvu izspēli pasākuma laikā visas dienas garumā.