“CITRO” savā jubilejā sveic Latvijas jaunās ģimenes un aicina pieteikties ģimenes, kurās šā gada 8.novembrī sagaidīts ģimenes pieaugums

“CITRO” savā jubilejā sveic Latvijas jaunās ģimenes un aicina pieteikties ģimenes, kurās šā gada 8.novembrī sagaidīts ģimenes pieaugums

04. Nov 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mazuļa ienākšana ģimenē ir liels notikums un tam ir rūpīgi jāgatavojas, sarūpējot visu nepieciešamo, lai pirmie satikšanās mirkļi un kopā pavadītais laiks būtu bezrūpīgs un mīlestības piepildīts. Pirmie mēneši un pirmais gads ir liels pārmaiņu laiks gan ģimenei kopumā, pielāgojoties mazulim un jaunajam dienas ritmam, gan pašam mazulim strauji augot un attīstoties.

Arī mazumtirdzniecības veikalu tīklam “CITRO” šis ir bijis liels pārmaiņu un attīstības gads, atskatoties uz gada laikā paveikto un 8.novembrī atzīmējot pirmā gada jubileju, kopš tika atklāts pirmais veikals ar jauno zīmolu “CITRO” – Svaigums ikdienai!  

“CITRO” zīmola tīklu veido četri vietējie ģimenes uzņēmumi, tāpēc “CITRO” kā ģimenei draudzīgs uzņēmums sava pirmā gada jubilejā sadarbībā ar jubilejas akcijas lieldraugu –“Mēness aptieku” – vēlas godināt jaunās ģimenes visā Latvijā, kuru jaundzimušie mazuļi arī svin savus šūpuļa svētkus un ir dzimuši šā gada 8.novembrī. 

“Līdzīgi kā mazulis, kas tikko ienācis ģimenē, arī jauna zīmola izveide un ieviešana prasa daudz uzmanības, rūpes un pacietību. Pirmā gada laikā mēs apguvām daudz jaunu zināšanu un prasmju, sperot soli pa solim attīstībā, lai gada laikā attīstītos un augtu kā vienots veselums un stingri stāvētu uz abām kājām. Mums tas ir izdevies! Tāpēc, sagaidot “CITRO” zīmola pirmā gada jubileju, kā ģimenei draudzīgs uzņēmums, vēlamies sveikt Latvijas jaunās ģimenes ar jauna dzīves posma sākumu, sarūpējot pašu nepieciešamāko ģimenēm, kurās piedzimuši mazuļi tajā pašā dienā, kad “CITRO” tika ieviests “CITRO” zīmols. Es ticu, ka ģimene ir vērtība un tajā mīt liels spēks, kas sniedz gan atbalstu ikdienai, gan iedrošina un iedvesmo sasniegt arvien jaunas virsotnes,” norāda Imants Kelmers, “CITRO” veikalu tīkla pārstāvis.

“Mazulim ienākot ģimenē, ir ļoti svarīgi, lai vecāku rūpes un mīlestība būtu veltīta ģimenes labjutībai un  harmonijai – ģimenes komplektā esam sarūpējuši pašu nepieciešamāko gan mazulim, gan jaunajiem vecākiem, lai  visa ģimene kopā varētu vairāk laika pavadīt bezrūpībā un mīlestībā. “Mēness aptieka” ir atbalsta plecs jaunajām ģimenēm, nodrošinot visu nepieciešamo jau no mazuļa pirmās dzīves dienas, kā arī sniedzot vecākiem vērtīgus padomus ikdienas rūpēs par mazuļa veselību un ģimenes labsajūtu,” norāda “CITRO” jubilejas akcijas lieldraugs - “Mēness aptieku” uzņēmuma mārketinga vadītāja Ligita Lukina.

Aicina pieteikties bezmaksas dāvanu komplektiem jaunajām ģimenēm

Atzīmējot savu pirmo gada jubileju un rūpēs par jauno ģimeņu veselību un labsajūtu, veikalu tīkls “CITRO” kopā ar jubilejas akcijas lieldraugu - “Mēness aptieku”, ir sagatavojis bezmaksas dāvanu komplektus jaunajām ģimenēm, ar dažādām noderīgām lietām gan jaundzimušajam mazulim, gan jaunajai māmiņai un pārējiem ģimenes locekļiem.

“CITRO” aicina pieteikties visas jaunās ģimenes, kurās šā gada 8.novembrī ir sagaidīts ģimenes pieaugums. Pieteikties bezmaksas ģimenes komplektam var rakstot uz e-pastu info@citro.lv ar norādi “CITRO ģimenes komplekts” vai zvanot pa tālruni +371 25605580.

Pieteikumu bezmaksas “CITRO” un “Mēness aptieka” ģimenes komplektam var iesniegt līdz šī gada beigām 31.decembrim. Viens bērns var saņemt vienu bezmaksas ģimenes dāvanu komplektu.

Vairāk informācijas www.citro.lv