Baby Shower: kas tajos notiek?

Baby Shower: kas tajos notiek?

24. Feb 2014, 00:10 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Jau 26.februārī Māmiņu Klubā gaidāms aizraujošs pasākums topošajām māmiņām- baby shower! 

Kas ir Baby Shower?

Pasaulē, īpaši ASV, šī tradīcija ir tikpat stipra kā pie mums jaundzimušā raudzības, tikai šajā gadījumā topošā māmiņa ballīti rīko grūtniecības pēdējos mēnešos.

Pasākumam ir ne tikai emocionāli jauks iemesls- gaidību laikā satikties ar labām draudzenēm un gūt atbalstu pirms dzemdībām, bet arī  savākt nepieciešamās lietas mazuļa pūriņam! Draudzenes jau nenāk tukšām rokām!

Arī Māmiņu klubs savās lielajās, gaišajās un viesmīlīgajās telpās Rīgā, Vīlandes ielā 1 uzņems topošās māmiņas. Mēs gan atkāpsimies nedaudz no vēsturiskās tradīcijas, bet vienalga būs interesanti!

Bet tagad daži fakti no Baby Shower pasākumu norises...

Tradicionāli tā ir tējas pēcpusdiena tikai sievietēm - topošās māmiņas tuviniecēm un draudzenēm, lai palīdzētu savākt mazuļa pūriņu. Dāvanas, ko saņem Baby Shower karaliene - gaidāmā mazuļa mamma,   ir ļoti praktiskas vai ar roku darinātas īpaši bērniņam.

Tradicionālās Baby Shower autiņu tortes! Varbūt mēs arī tādas mākam uztaisīt? 

Vēsturiski šī tradīcija veidojusies tā, lai tiktu sveikts ģimenes pirmdzimtais mazulis (galvenais mantinieks!), bet laika gaitā Rietumu pasaulē pasākums tiek rīkots katram gaidāmajam bēbītim, jo ikviens bērns taču ir brīnums un tāpēc pelnījis daudz dāvanu un mīlestības vēl mammas puncī esam!

"Gaidību raudzības" tiek rīkotas pēdējos grūtniecības mēnešos un to parasti organizē kāda grūtniecei tuva sieviete - draudzene, mamma, bet mūsu gadījumā - arī Māmiņu klubs!:)

Ir sievietes, kas šādus Baby Shower(us) rīko pat vairākus savas grūtniecības laikā - vienu ar ģimenes sievietēm, citu - ar draudzenēm vai darba kolēģēm.

Laipni lūdzam Māmiņu Klubā

26.FEBRUĀRĪ, PLKST. 14:30

uz Baby shower kopā ar Mariju Naumovu!

20140219163732-10921.jpg

Kas ir Baby Shower? Ja tulkojam burtiski, tad tas ir kā "zīdaiņu lietus"; kas ir domāts kā pasākuma jeb svētku vaininieces apbēršana ar dāvaniņām. Dāvanas mēs sagatavosim, bet galvenais "lietus", protams, būs muzikāls!

Populārā latviešu dziedātāja Marija Naumova izpildīs vairākas savas dziesmas tieši Māmiņu Kluba pasākuma apmeklētājām!

Pasākuma programma:

  • Marijas Naumovas mini koncerts
  • mazuļu knupīšu turētāju meistarklase, kurā gatavosim visu uz vietas
  • fotosesija
  • pasēdēšana pie tējas tases un cienāšanās ar gardumiem

20140220123250-51439.jpg

Pasākuma ilgums: apmēram 2 stundas

Dreskods: Vēlams apģērbties atkarībā no gaidāmā mazuļa dzimuma - vai nu zilos vai rozā, vai, piemēram, sārtos toņos.

20140219165212-45969.jpg

Tā ir unikāla iespēja iepazīties ar tādu interesantu cilvēku un lielisku dziedātāju kā Marija Naumova, tāpat iepazīsies arī ar citām topošajām māmiņām, un gūsi ļoti daudz pozitīvu emociju. Šo pasākumu tu neaizmirsīsi nekad!

20140219164838-65390.jpg

Marija mums dziedās ne tikai latviešu, bet arī krievu un angļu valodā.

VISAS VIETIŅAS PASĀKUMA APMEKLĒŠANAI JAU AIZŅEMTAS!

20140219164904-14349.jpg

Uz tikšanos 26.februārī!

Māmiņu Klubs

Pasākums notiek sadarbībā ar

20131104184531-15364.jpg

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 24. Feb 2014, 09:56

Ak, cik jauki! Paldies,ka padalījies!