Aktuālais Māmiņu Kluba Vecāku skolā no 23. līdz 29. oktobrim

Aktuālais Māmiņu Kluba Vecāku skolā no 23. līdz 29. oktobrim

22. Oct 2023, 18:18 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba Vecāku skolā jaunnedēļ sarūpētas vairākas noderīgas lekcijas un nodarbības, savukārt nedēļas izskaņā visas topošās māmiņas gaidīsim Grūtnieču dienā, lai vienas dienas ietvaros satiktu daudzus zinošus speciālistus.

MĀMIŅU KLUBA VECĀKU SKOLĀ AKTUĀLAIS

23. oktobrī Jogas nodarbības māmiņām ar mazuļiem

Nodarbības, kurās jaunās māmiņas laiku veltīs sev, savam ķermenim, kustībām, elpai un kopā būšanai ar savu mazuli citām mammām ar mazuļiem.

Nodarbībā tiks izkustināts viss ķermenis: spēks, līdzsvars, stiepšanās vingrinājumi, kas padarīs ķermeni lokanāku. Soli pa solim tiks stiprināts ķermenis. Jogas nodarbības beigās vienmēr sekos relaksācijas daļa, kas palīdzēs noņemt dienas laikā uzkrāto saspringumu. 

PIESAKIES ŠEIT

24. oktobrī tiešsaistes lekcija ar Diānu Zandi: Robežu noteikšana un bērnu disciplinēšana

Visos laikos bijusi svarīga mīlestības sabalansēšana ar disciplinēšanu un paklausības iegūšanu. Ja iepriekš paklausību panāca ar disciplinēšanu, tad tagad runa ir par pozitīvo audzināšanu un robežu nospraušanu. Robežas ir tas, kas ļauj bērnam justies droši savā ķermenī, mājās, sabiedrībā un tādā veidā, veidojot veselīgas attiecības ar apkārtējiem. 

Kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite, psiholoģe Diāna Zande aicina uz praktisku ieteikumu semināru par robežām! Uz nodarbību aicinām gan visus topošos, gan jaunos vecākus ar bērniem līdz 5 gadu vecumam.

PIESAKIES ŠEIT

24. oktobrī tiešsaistes lekcija ar Elitu Svarenieci: Jaundzimušā aprūpe pirmajās dzīves dienās

Māmiņu klubs  aicinina piedalīties tiešraides lekcijā kopā ar sertificētu bērnu māsu, ilgaddējo Māmiņu Kluba dzemdību kursu vadītāju Elitu Svarenieci, kura 2 h laikā izstāstīs visu par jaundzimušā aprūpi pirmajā laikā pēc dzemdībām un aprūpes pamatus. Tiešraides laikā būs lekcija, kā arī interaktīva iespēja uzdot jums savus jautājumus!

PIESAKIES ŠEIT

26. oktobrī Sandras Lases zīdīšanas tiešsaistes lekcija topošajiem vecākiem

Zīdīšanas ABC lekcija ir paredzēta topošajām un jaunajām māmiņām, lai veiksmīgi uzsāktu un nodrošinātu zīdīšanu savam mazulim, kā arī tiktu galā ar tipiskākajām problēmām zīdīšanā un rastu atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

PIESAKIES ŠEIT

27. oktobrī: Grūtnieču diena tiešsaistē ar 9 lekcijām

Ieplāno 27. oktobri, kad tev būs iespēja satikt deviņus atzītus speciālistus, iegūt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem, piedalīties izlozēs un turpmāko atlikušo gaidību laiku aizvadīt bez uztraukumiem un liekām raizēm.

Papildu speciālistu lekcijām tu saņemsi arī garantētu dāvanu no Māmiņu Kluba draugiem, tāpēc reģistrējoties neaizmirsti komentāru sadaļā norādīt sev ērtāko Omniva pakomātu, uz kuru nosūtīt dāvaniņu, bet tas vēl nav viss! Grūtnieču dienas ietvaros starp dalībniecēm izlozēsim vairākas vērtīgas balvas, no kurām viena ir superīgais Joie i-Gemm 2 autokrēsliņš no veikala “Nord Baby”!

PIESAKIES ŠEIT