7. februārī ieplāno apmeklēt Māmiņu Brokastis! Reģistrējies pasākumam jau tagad

7. februārī ieplāno apmeklēt Māmiņu Brokastis! Reģistrējies pasākumam jau tagad

04. Feb 18:32 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šogad Māmiņu Klubs atzīmē savu 20. gadskārtu, tāpēc šis gads mums būs ļoti īpašs. Turpināsim gan iepriekš aizsāktas tradīcijas un aktivitātes, gan arī piedāvāsim topošajiem un jaunajiem vecākiem daudz jaunu, aizraujošu un noderīgu informāciju, tiekoties gan Vecāku Skolas nodarbībās, gan TV ekrānos, mūsu portālā, kā arī sirsnīgajos Māmiņu Kluba pasākumos.

Viens no topošo un jauno vecāku iemīļotiem ikmēneša pasākumiem, kuru organizē Māmiņu Klubs, ir Māmiņu Brokastis. Tās kļuvušas par topošo un jauno māmiņu iemīļotu satikšanās vietu, kurā ne tikai satikt citas mammas, bet arī iegūt noderīgus speciālistu padomus, rekomendācijas un izmēģināt bērnu preču jaunumus, piedalīties konkursos par vērtīgām balvām, kuras sarūpējuši mūsu draugi un atbalstītāji.

REĢISTRĒJIES BROKASTĪM ŠEIT

Tuvojoties Mīlestības svētkiem, 7. februārī atkal tiksimies izklaides un modes centrā “Riga Plaza”, kur būsim sarūpējuši izglītojošu lekciju sesiju un daudz interesantus pārsteigumus. Pasākumā priecāsimies satikt arī tevi, tapēc reģistrējies jau tagad un 7. februārī līdzi ņem savas draudzenes vai vīru!

Māmiņu Brokastu programmā:

  • 9.30 - Reģistrācija pasākumam
  • 10.00 - “Mīti un patiesība par pierādītu labo baktēriju lomu mātes un bērna veselībā”. Dr.A.Rozenbergs
  • 10.15 - 10.15 - “Mūzikas nozīme mazuļa dzīvē”. Ieva Krauja, Ģimeņu attīstības aģentūra, KidsOn.lv vadītāja
  • 10.25 - “Kā atgūt skaistas krūtis pēc bērniņa piedzimšanas?” Dr.Ieva Lāce, Aesthetica klīnikas plastikas ķirurģe
  • 10.40 - “Dzemdību plūsumu profilakse”. Vecmāte Brigita Grīnbauma, Rīgas pilsētas dzemdību nams, Māmiņu Klubs lektore
  • 11.00 - DISKUSIJA “Māmiņu pabalsti 2024.” - piedalās VSAA eksperte Andrika Stretinska, platformas MAMMA GRIB SAPRAST veidotāja Elīna Vīksne. Moderē - dūla Evija Ridūze-Skujiņa
  • 11.45 - Konkursi, Noslēgums
  • 12.15 - Māmiņu KINO seanss Apollo Kino Plaza, filma “Ārgails”. Izdevīga cena - tikai 3,99 par 2 sēdvietām - mammai un mazulim!

JAUNUMS: uzreiz pēc Māmiņu Brokastīm dodies uz īpašo Māmiņu kino seansu "Apollo Kino" - plkst. 12.15 filmu "Ārgalis"! Jo lielāks spiegs, jo dižāki meli. Režisors Metjū Vons (”Kingsman” franšīze) piedāvā asprātīgu un enerģisku spiegu trilleri, kurā darbība risinās apkārt pasaulei. Kad spiegu romānu bestelleru autores Elijas grāmatu sižeti, kuru centrā ir slepenais aģents Ārgails, sāk sakrist ar kādas spiegu organizācijas slēptajām darbībām, viņas dzīve apmet kūleni. Kopā ar spiegu Eidenu viņa ņem kājas pār pleciem, lai būtu vienu soli priekšā slepkavām, jo robeža starp viņas izdomāto pasauli un realitāti izzūd. Biļetes uz Māmiņu seansu vari iegādāties ŠEIT.

REĢISTRĒJIES BROKASTĪM ŠEIT

 

Māmiņu Brokastīs sirsnīgi gaidītas būs arī māmiņas no Ukrainas, kurām būsim rezervējušas galdiņu un nodrošināsim tulkošanu. Lai pievienotos Māmiņu Brokastīm, aicinām sazināties ar Ukrainas māmiņu kluba koordinatori Rīgā – Margaritu (Watsapp +371 29576763), kura sniegs atbildes arī uz visiem jautājumiem.

Ukrainas māmiņu kluba aktivitātes tiek īstenots ar Eiropas Savienības fonda, Rīgas Domes un Māmiņu Kluba Labdarības fonda atbalstu.

Projekta finansējumu nodrošina Eiropas Savienība Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros.