2010.gada novembru māmiņas.... :)

15. Jun, 07:48 previce previce

Sveikas! Varam padalīties kādos datumiņos mūsu mazuļi nāks pasaulē.... :)

previce previce 01. Nov 2011, 09:01


MEITENES šEIT SARUNAS SLēGTAS,pārejam uz jau izveidoto jauno sadaļu Māmiņu Kluba māmiņu tusiņi - 2010.gada novembru jaukās māmiņas ar jaukajiem bērniņiem!!!

previce previce 31. Oct 2011, 16:04

Ar Markusu ienācām no pastaigas,šodien mazie helovīni iet prasīt končas 😃 redzējām bariņu,kā staigā un klauvējas pie durvīm. Mēs staigājamies nāk pretī meitenīšu bariņš paiet garām un pēc tam saka : priecīgus helovīnus,varbūt jums koņčiņas ir? Man tādi smiekli sanāca. 😀

previce previce 31. Oct 2011, 10:43

čavuks!!!

bumbucis24 domāju gan,ka tagad būs siltāk 😀 Tev Kaspars ir baigais malacis,man Markuss pats neprasās,es no rītiem viņu sēdinu uz podiņa un tad viņš visas savas lietas izdara. 😀

30. Oct 2011, 19:24

Bumbuci, es ar sākumā ddomāju nenest atpakaļ, bet vīra māsiņa godīgs cilvēciņš, pārdzīvoja,ka tā sanācis ko nočiept. Un tad tā padomājām,ka viņai tie legingi vēl dikti par lielu, bet man-dikti par mazu,nebūtu,kur likt. Tā nu nesu atpakaļ 😀

Previce, es ar par to sastāvu esmu domājusi, bet tur laikam var arī parunāt ar to cepēju,viņa zinot,ko uz gadu arī mazais drīkst pagaršot 😀 Un mums būs Pūks 😀

previce previce 30. Oct 2011, 18:22

Runājot par dāvanu,man ar doma pirkt to mašīnu,kur viņš var pats apsēsties.
Mēs vienreiz kad gājām pirkt uz aptieku terpentīna ziedi, mums pateica,ka tik maziem nevar smērēt,bet tas jau bij,kādu laiku atpakaļ,nu jau domāju,ka tagad pārdotu,nu jau čalis liels. 😀 Es pat nezinu,kādā tūbiņā viņa ir.
Raula,es tā smējos izlasot par mazo "čiepējiņu" 😀

Jau izlēmāt par kūku,kādu sūtīsiet? Un no kāda sastāva kūka būs? Es jau tagad štukoju,nevaru izlemt kuru figūriņu pasūtīt no Mājas kukām.

30. Oct 2011, 16:29

Kā jums mazie šorīt reaģēja uz pulkseņa pārgriešanu? Manējais bija gatavs darboties jau 3 naktī, bet tad ap 4.20 aizmiga un pamodās ap 5.40 ar labu garastāvokli un lielu vēlmi spēlēties. Tad abi ar tēti aizgāja uz otru istabu un ļāva man līdz 9.00 gulēt. Pēc tam jau modos un brokastojām,vēlāk braucām uz Alfu. Visu to laiku Renārs negulēja. Veikalā komentēja visu notiekošo,aptaustīja preces utt. un aizmiga mašīnā tikai tad,kad ap 13.00 braucām mājās.
Izstāstīšu prikolu. Aizvakar staigājam Spicē pa Lindexu, meklējām vīra māsiņai visādas lietas, bet, neko neatraduši, gājām prom uz Rimi. Ejam un es ieklausos,ka Renārs tāds kluss,kaut ko ņemas pa ratiem. Paskatos,šis "nospēris "lindexā" meiteņu legingus un tagad spēlējas ar to plastmasas pakaramo āķīti. Taču,kad gājām ārā,nekas nepīkstēja. Bet tā kā jau bijām pie Rimi, izdomāju,ka nesīšu atpakaļ tad,kad iesim uz mašīnu. Taču,ejot Rimčikā, sāka signalizācija pīkstēt. Sapratu,ka jānes tagad, nekā vēlāk jau ar iepirkuma maisiņiem skaidroties ar apsargiem,kas pīkst. Ejot iekšā Lindexā gan sāka signalizācija pīkstēt, bet pārdevēja tik pasmējās par manu mazo "čiepēju" 😃

30. Oct 2011, 16:10

Klau, bet man ir tāda terpentīna ziede - TERPENTĪNA RFF 200 mg/g ZIEDE un tur rakstīts,ka nevar lietot bērniem, grūtniecēm un sievietēm,kas baro ar krūti. Tā ziede ir tādā tūbiņā balta ar rozā. Kādu tad jūs lietojat?

30. Oct 2011, 16:04

Čau, Saules!
Sveicieni Kaspariņam vakardienas jubilejā uz Sabīnei ar Agnesi šodienas svinamdienā!!! 🌷 🌷 🌷
Bumbuci,paldies par to rutka sīrupa receptīti, jo Renārs ar saķēris iesnas, viss zaļš nāk laukā.
Bumbuci,kā Tu smērē terpentīna ziedi? Kurā pēdas vietiņā? Pa visu pēdu?

Par dāvanu vēl nevaru izlemt- vai nu ragavas vai mašīnu,uz kuras viņš var uzkāpt un es viņu varu stumdīt pa māju (un pats ar var stumdīt).

previce previce 30. Oct 2011, 12:31

Meitenes Jūs jau esat izdomājušas ko mazajiem uz gada jubileju dāvināsiet?

previce previce 30. Oct 2011, 12:23

Un rekā noder...😉

previce previce 30. Oct 2011, 12:18

bumbucis24 paldies par sīrupiņa recepti tiešām noderēs. 😉 vismaz zināšu tagad kā taisīt.

previce previce 30. Oct 2011, 12:11

😃 Wow, tad gan nav patīkami ka tā ož 😃 Es vel savam nēesmu devusi medu,takā nezinu vai neuzsistu alerģiju,bet rutki savesti no laukiem,ja kas paturēšu tavu receptīti prātā. 😀

previce previce 30. Oct 2011, 12:00

Nu ok agatinna,tad es parunāšu ar viņu,ceru,jau ka piekritīs,galu galā viņa jau tajā rajona dzīvo.
Nu re,tā reklāma visus baigi ar kautko aizrauj 😀
Mums atkal visas vietas,kur uzrāpties ir tādas diezgan augstas ,viņš mēģina tikt augšā,bet nesanāk bez palīdzēšanas.

previce previce 30. Oct 2011, 11:43

🌷 Kaspariņam par 6 zobiņu.
bumbucis24 ko tu smērē uz pēdiņām? Un kā tu to sīrupiņu no rutka taisi? Rutks jau vispār diezgan pastiprs.

previce previce 30. Oct 2011, 11:38

Pa vārdu nedrīkst,mums ar iet smagi,nu galīgi neklausa, pasmejas un dara tālāk,nu ja tā stingrākā balsī pasaku vai parādu pirkstu nu,nu tad sataisa sejiņu uz raudāšanu. Aug bucītis, aug radzini 😃
Vel tāds nelabs ieradums ir ar rociņu ķerties sejā,nu diezgan jau sāpīgi ieķer,kā kautkas nepatīk vai nu kož vai kniebj. Un nesaprot ka saka,ka nevar.

Mums ar tagad topā dancošana,un it īpaši pie savām topa dziesmām. 😃

previce previce 30. Oct 2011, 11:09

Nu meitenes esat izgulējušās,varēja tak pa stundiņu ilgāk pačučēt?. Markuss man pagājušo nakt ik pēc 2h cēlās augšā un no rīta arī savā ierastajā laikā cēlās,takā ilgāka gulēšana nesanāca.

Ievēroju,ka Markusam dikti iepatikusies reklāma ko pa tv3 rāda būs raidījums Dāvā sapni un tajā reklāmā dzied par čiekuru,tajā brīdī smaids pār seju un acis nemaz nesamirkšķina.😀

sēžam ar vīru istabā,Markuss aizrāpo viens uz virtuvi,baigais klusums,pēc brīža šis rāpo atpakaļ,jau sadarījis pamperā "lielos darbus",mums smiekli sanāca,viens klusumā,un šitā jau vairākas reizes ir bijis 😃

previce previce 30. Oct 2011, 10:44

Hip,hip urrā šodienas divām gaviļniecēm Sabīnei un Agnesei! 🌷🌷🌷

previce previce 29. Oct 2011, 15:08

Sirsnīgi sveicieniņi Kaspariņam jubilejā!!! 🌷🤗🎉

previce previce 28. Oct 2011, 17:23

Nu ja gadījumā agatinnai nesanāks sarunāt fotogrāfu,tad es varu mēģināt parunāt ar māsīcu,viņa varētu safočēt,jo viņai tas patīk. Runājot par priekšnesumu,nu jā es domāju mazie jau vel ir pa mazu,bet dzejolīti gan vajadzēs noskaitīt vecākiem,lai paciņu dabon. 😀
Par paciņām,es domāju,ka pilnīgi pietiktu ar ēdamo paciņu,bet nu ja vairākums būs vel par mantu paciņu,tad lai būtu arī mantu paciņas. Ja es toč zinātu,kad mēs tuvojoties 10.12 brauktu uz laukiem,tad es pieteiktos atvest egli,bet pagaidām nevaru solīt. Man vel bij doma,ka katrai ģimenītei varētu būt paštaisītas piespraudītes ar vārdiņu,var jau tā ka viens visiem uztaisa,lai vienādi,bet var jau katrs pats - nu ja vispār tas ir vajadzīgs 😀

Mēs degunu tīram tikai ar Rinomer,es parasti viņam tajā brīdi novēršu uzmanību un mums tā lieta aiziet. 😀

Renārs vienkārši nosprieda,ka mammai vajag jaunu telefonu 😃

28. Oct 2011, 14:44

Un vakar Renārs beidzot nolikvidēja manu mobilo pavisam. Viņš jau to bija sasūkājis,ka reizēm pazuda kontakts, taču vakar viņš to iemeta ūdens bļodā un,pats par sevi saprotams, telefons atteicās strādāt pavisam 😃

28. Oct 2011, 14:43

Oi, mums ar to tīrīšanu traki iet, tāda bļaušana nebalsī. ŠOdien nopirku NUK puņķu atsūcēju (kā klizmu) un čalim pat iepatikās, vienīgi tas atsūcējs tāds švaks. Vakarā jau spīdzināsim atkal ar Rinomer,bet pa dienu tagad izlīdzamies ar šo. Tad mums neliela jautrība 😀

28. Oct 2011, 14:39

Par Ziemassvētku pasākumu:
Datums-10.12.2011.
Laiks- 14-17
Vieta- Grīvas iela. Mumburki,vai var palūgt varbūt kādu bildīti,kāda tā telpa izskatās?Varbūt ir iespēja nofočēt?
Fotogrāfs- info no Agatinnas, cik maksās? Manuprāt,laba ideja 😀
Salavecis, Rūķis - info no Aigas. Vai varam uzticēt tai meitenei vadīt pasākumu? Cik tas maksātu uz 3 stundām?
Varbūt tiešām,lai bērni nesabītos, izvēlamies,ka dāvanas atnes rūķis?
Priekšnesumi galīgi nav obligāti. Tas tik tā,ja ģimenīte vēlas, ja tiešām nevienam nekas nav pret. Bet,lai saņemtu paciņu, tomēr vēlams vismaz 1 dzejolītis.
Groziņus ņemam līdzi.
Manuprāt, arī rotaļlietas bērniem jāpaņem.
Dekori- katrs sagatavo kaut ko.
Joprojām aktuāls jautājums- ēdamās paciņas un dāvanu (mantu)paciņas- divas atšķirīgas vai vienā maisiņā kopā? Vai vispār vajag mantu paciņas, varbūt pietiek tikai ar ēdamo paciņu?
Ēdamajā paciņā liekam iekšā burkānus,mandarīnus,ābolus,kādus cepumus?
Joprojām aktuāls jautājums- egle- dabīgu vai mākslīgu? Vai kāds var dabūt?

previce previce 28. Oct 2011, 14:28

Nu es jau ceru,iepūšu deluflenu un vel patīru ar jūras ūdentiņu. Nāk jau ārā jūra.

28. Oct 2011, 14:26

Tās caurspīdīgās jau gan esot no zobiem (man gan dikti lielas pieredzes šajā jautājumā nav 😃)

previce previce 28. Oct 2011, 14:16

Paldies!!! Viņi tiešām kad abi satiekās,tad labi saprotās... 😀 Man atkal viņam iesniņas,tādas kā caurspīdīgas siekalas.

28. Oct 2011, 14:13

Renārs laikam saaukstējās, riktīgi zaļi puņķi nāk ☹
Previce, dikti mīlīga bildīte Markusiņam ar brālēnu. Pa smuko 🌷

previce previce 28. Oct 2011, 14:02

Renāriņam arī ātrāk tikt no ieniņām vaļā. Markusam arī vel ir iesniņas,nevar jau saprast vai no nākošiem zobiem,vai saaukstējās.

28. Oct 2011, 13:39

Čau,čau!
Nu man šī ciemiņu nedēļa ir noslēgusies. Pirms 20 min palaidu savu šonedēļas ciemiņu paauklēt Renāra brālēnu.Un nu mājās ir tāds sen nedzirdēts klusums 😀
Paldies par sveicieniem Renāram. Pat neticas,ka pēc mēneša jau liela jubileja būs 😀
Renārs ar ir dabūjis iesnas,tad nu pagājušā nakts atkal ieskaitāma negulēto nakšu pulciņā (pēdējā laikā mums visas tādas), jo mazais nevarēja kārtīgi paelpot.
Inesik, nu re, cik labas ziņas! Ar sevi jau tiksi galā,vaine? 😀 Galvenais,ka Igoriņš vesels un jubileju varēs svinēt mājās 😀
Mumburki, Megijai veselību!!!
Un telpas mēs noteikti atstāsim tīras. Domāju,ka tas jau ikvienai no mums ir skaidrs,ka pašas organizējam pasākumu,tad pašām arī jāsavāc 😀 Tā kā tad rēķināmies ar telpām Grīvas ielā 😀

Click, mans čalis savos 11 mēnešos rāpo,sēž, ceļas kājiņās, staigā gar gultas malu,gar sienām, nu jau aizvien biežāk to dara pieturoties tik ar 1 roku. Runā ļoti maz, saka mamma,amma, bebu (nesaka tete,tēti vispār nekā nesauc), no krūzītes pats dzert nemāk, no pudeles tik tad,kad guļus stāvoklī. Prot krāmēt mantiņas no kastes ārā un kastē iekšā. Saprot,kad saka "nedrīkst",tad sāk raudāt. 11 mēnešos joprojām nav neviena zoba.

previce previce 28. Oct 2011, 11:54

inesik87,tā tiešām laba ziņa,tagad tikai pati veseļojies! 😀

previce previce 28. Oct 2011, 10:09

čaviņa!!!

Aiga izklausās forši,feini jau būtu,jo Raula rakstīja, ka salaveča vakance ir vel brīva.

Ielikšu bildīti no sestdienas,kur Markuss ar savu brālēniņu un manu krustdēliņu. 😀

1 2 3 4 ... 71