Vai tiešām esi jau gatavs spilvenam?

Vai tiešām esi jau gatavs spilvenam?

23. Aug 2017, 09:31 PirmoreizMamma PirmoreizMamma

Ir daudz dzirdēts un lasīts, ka mazuļiem līdz 3 gadu vecumam spilveni nav vajadzīgi, mugurkauls ir vēl taisns . Vecāki noteikti manīšot kad būs pienācis īstais brīdis pirmajam spilventiņam.. Bet vai tas tiešām var būt jau tik agri?? 8/9/10 mēnešu vecumā?!

Eliots mums jau labu laiku ar saviem gulēšanas paradumiem ir izrādījis, ka labprātāk un saldāks miedziņš ir tieši uz paaugstinājuma! Nekad neesam viņu ne guldījuši, ne sēdinājuši tīšuprāt spilvenos. Mūsu uzskats ir bērnu lieki nesteidzināt , visu iemācīsies pats kad būs gatavs, un Eliots pats jau visu sāka diezgan agri darīt- velties, rāpot, sēdēt un celties kājās..

Ap 8.mēnešu vecumu pamanījām, kā mazais gultiņā grozoties un dīdoties nomierinās un čuč mierīgi tālāk uzstutējot galviņu vai nu uz ligzdiņas sienām, pakaviņa vai jebkā kas ir augstāks par matracīti.. Guļot diendusas kopā ar mammu lielajā gultā,  labprāt uzstutē galviņu uz manis vai mūsu spilvena! Naktīs, ja gadās nospārdīt segu , arī tā tiek smuki izmantota galviņas pacelšanai augstāk un saldais miedziņš turpinās! 

Mūsu prāt šī ir tieša parādīšana, Esmu gatavs spilvenam! Bet vai tiešām vajag ?! Un viss svarīkākais.. VAI DRĪKST!!

Šis noteikti ir manā jautājumu sarakstā Nr.1 dodoties pie neirologa un rehabilitologa! 

Kāda pieredze ir citām mammām ar spilventiņu ienākšanu bērna gultiņā un vecumu tam?

Piebildīšu: pašu spilventiņu vēl gultiņā neliekam , līdz neesmu aprunājusies ar speciālistiem, jo salīdzinoši, vecums vēl ir mazs, un mēs taču visi vēlamies veselus un staltus bērniņus! Taču, šis jautājums un tēma man pēdējā laikā ir dikti tuva un aktuāla! 

 

23. Aug 2017, 19:31 mamma88

Paldies par ideju 😀

mamma88 mamma88 23. Aug 2017, 19:26

Paliec zem matracisa galvgali sedzinu. Bus augstak.