Testējam Philips Avent pudelīti

Testējam Philips Avent pudelīti

30. Nov 2023, 15:49 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Esam vecāki pirmo reizi, bet var teikt, ka mazuļu pudelīšu pasaulē mūsu vienu mēnesi vecajam bērnam orientējamies jau ļoti labi, līdz šim jau izmēģinot dažādas pudelītes. Tomēr viena pudele ir patiešām izcēlusies, piedāvājot lielisku risinājumu mūsu zīdaiņa barošanas vajadzībām.


Izcilas funkcijas:
Mūsu izvēlētā jaundzimušā pudelīte, kas aprīkota ar pretkoliku ieliktni, ir pierādījusi, ka tā spēj mainīt ierastās barošanas problēmas, samazināt gāzes veidošanos un nodrošināt mūsu mazā komforta sajūtu. Proti, dažāda vecuma (0+, 1m+, utt.) un plūsmas stipruma knupīšu iekļaušana ļāva nodrošināt nevainojamu pāreju mūsu mazuļa barošanas ceļā.


Plūsmas kontrole un drošība:
Atšķirībā no citām pudelēm ar pārāk ātru plūsmu, mūsu izvēlētajā pudelē prioritāte ir kontrolēta un droša plūsma, samazinot aizrīšanās risku. Tas ir bijis ļoti svarīgi, lai nodrošinātu mūsu vienu mēnesi veco bērnu drošību barošanas laikā.


Salīdzinājums ar citiem:
Salīdzinot šo pudeli ar citām, visbūtiskākā atšķirība ir tās rūpīgā plūsmas ātruma apsvēršanā. Daudzās alternatīvās, kuras esam mēģinājuši, netika ņemta vērā pakāpeniskas pārejas nozīme, potenciāli radot aizrīšanās risku. Mūsu izvēlētā pudele šajā ziņā ir izcila, uzsverot drošību un vienmērīgu attīstību, mūsu mazulim augot.


Dizains un ērtības:
Pudeles ergonomiskais dizains ne tikai palielina tās estētisko pievilcību, bet arī uzlabo funkcionalitāti. Vienkārša lietošana miega trūkuma naktīs un tās dizains, kas ir bez piepūles ērts tīrīšanai, padara to par izcilu izvēli. Turpretim dažām pudelēm, ar kurām mēs eksperimentējām, bija neērts dizains, kas izrādījās grūti lietojams un tīrāms.


Secinājums:
Mūsu vienu mēnesi ilgajā vecāku ceļojumā šī jaundzimušā pudele ir pierādījusi sevi kā fantastisku kompanjonu. Tā pretkoliku ieliktnis, pielāgojamie knupji un kontrolēts plūsmas ātrums to atšķir. Mēs iesakām to vecākiem, kuri meklē uzticamu, drošu un labi izstrādātu barošanas risinājumu saviem jaundzimušajiem.