Testējam mājās: Maria Clean Nose Deguna aspiratoru!

Testējam mājās: Maria Clean Nose Deguna aspiratoru!

Esmu māmiņa 3,5 mēnešus jaunajam Jēkabam.

Mūsu pirmais kopīgais iesnu stāsts aizsākās jau 1 mēneša vecumā. Tā bija grūta cīņa gan man, gan mazulim, jo katra mamma zin, ka iesnas nav nekas patīkams. It īpaši, ja viss šajā pasaulē ir jauns, nezināms, tik svešs ārpus mammas punča.

Ņemot vērā to, ka šajā vecuma nav ieteicamas nevienas zāles, tikai jūras ūdentiņš, mums iesnas bija jāsūc uz āru. Izmēģinājām gan deguna pumpīti, gan “klizmas” sūklīti, gan manuàlo deguna aspiratoru, bet, bija ļoti ļoti grūti. Mazais nemierīgs, jo process aizņem diezgan daudz laika, lai deguntiņš būtu vismaz tik tīrs, lai spētu elpot in pienācīgi paēst. Šajā slimošanas reize iesnas turējās vairāk kā 10 dienas. Visi noguruši, mazais neapmierināts pie katras iesnu izsūkšanas reizes, jo rada diskomfortu. 

Šoreiz, mums tika tā lieliskā iespēja izmēģināt MARIA Clean nose deguna aspirātoru. Sākotnēji, mazais reaģēja uz skaņu, kas viņam līdz šim vēl nebija pazīstama. Iedevām iepazīties ar produktu paturot rokās, gan ieslēgtu, gan izslēgtu -  jo tas ir tik viegls un ērts- jo darbojās uz baterijām, un nav nepieciešams nekāds elektrības kontakts, kas dod iespēju arī mazajam iepazīt šo aspirātoru rokās.

Ļoti ērti ir šie silikona uzgaļi ar 2 veida izmēriem! Derēs netikai zīdaiņiem, bet arī lielākiem bērniem, un pat pieaugušajiem! Manuprāt, ļoti svarīgi ir tas, ka šie maigie un patīkamie uzgaļi nekairina zīdaiņa deguntiņa sieniņas- kā tas ir no pumpīša. 

Aspirātors ir iepakots ļoti kompakti, neaizņemot daudz vietas, un arī izņemot no iepakojuma, tas aizņem ļoti maz vietas, līdz ar to, ir viegli un ērti to paņemt līdzi izbraucienos.

Jēkaba iepazīšanās ar aspirātoru bija ļoti veiksmīga. Vairs nav asaru un pārbīļa, par to, ka gaidāma nepatīkama deguna procedūra. Mazais ar prieku atļauj atsūkt iesnas, un tas ir izdarāms tik ātri un veikli, ka noteikti, iesaku šo MARIA aspirātoru.

Pēc iesnu izsūkšanas seko ļoti ātrs un viegls iztīrīšanas veids- visu var izmazgāt, noņemt, iztīrīt, un turpināt lietot! 

Turpmāk, šis būs mūsu lielais palīgs saslimšanas gadījumos.