18.aprīlī sākas jauns apmācību cikls vecākiem, auklītēm un pedagogiem! Gaidām Māmiņu Klubā

18.aprīlī sākas jauns apmācību cikls vecākiem, auklītēm un pedagogiem! Gaidām Māmiņu Klubā

13. Apr, 12:04 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Novembrī sāksies jauns apmācību cikls kopā ar fizioterapeiti Klaudiju Hēlu, kurā vecākiem, auklītēm un pedagogiem būs iespēja apgūt pamatprincipus bērniņa aprūpei līdz pat trīs gadu vecumam. Ieskatīsimies, kādi pieci iemesli Tevi pamudinātu doties uz šīm nodarbībām!

Zinošs pasniedzējs. Fizioterapeite Klaudija Hēla darbojas Māmiņu Kluba Vecāku skolā jau no pašiem pirmssākumiem un viņa arī bija viena no pirmajām, kura sāka runāt sabiedrībā plašāk par nepieciešamību ļaut bērniņam attīstīties dabiskā tempā- nesteidzinot un lieki neveicinot attīstību.

Citu vecāku un auklīšu pieredze. Sastapties aci pret aci vecākiem un auklītēm, dalīties pārdomās, viedoklī un pieredzē nesanāk nemaz tik bieži. Un jo vairāk būs šāda veida tikšanās, jo izglītotākas abas puses kļūs un labāk viena otru izpratīs, lai ģimene būtu uz viena viļņa metodēs un izmantotajā pedagoģijā.

Praktiska līdzdarbošanās, mazāk teorētiska informācija. Protams, ja vecākiem un auklītēm nav ieskats Emijas Pikleres pedagoģijā, informācijas apjoms būs paliels, bet šo apmācības ciklu esam sagatavojuši maksimāli praktisku, lai uzreiz pēc nodarbības zināšanas varētu likt lietā arī pašu mājās vai auklējamā bērniņa ģimenē. Nodarbības balstītas uz pašu pieredzi, ko būs iespējams iegūt, piemēram, guļot, darbojoties uz grīdas, lai katrs var izjust, kā jūtas bērns, kā viņam labāk palīdzēt – kā augot, tā rotaļājoties un aprūpējot. 

Piecas nodarbības, bet zināšanas trīs gadu periodam. Un patiesi- atnākot uz nodarbību, saņemsi zināšanu bagāžu par bērniņa kustību attīstību, rotaļāšanos, ikdienas aprūpi no bērna dzimšanas līdz trīs gadu vecumam. 

Mazas grupas. Nodarbības un apmācības notiek nelielās grupās, lai būtu tiešā atgriezeniskā saikne- pasniedzējs un vecāki/auklītes/ pedagogi, tādēji notiek mijiedarbība, sarunas, jautājumi un rodas jaunas idejas, kā idejas pielietot ikdienas aprūpē.

Kad notiks?

1. nodarbība - 18. aprīlis

2. nodarbība - 24. aprīlis

3. nodarbība - 2. maijs

4. nodarbība - 15. maijs

5. nodarbība - 16. maijs

Vienas nodarbības ilgums 3 stundas. No plkst. 17.30-20.30

Kur notiks?

Pirmā nodarbība notiks: Māmiņu Klubā, Vīlandes ielā 1-2, ieeja no Elizabetes ielas

Cik maksā?

5 nodarbību kurss - € 125  (Priekšapmaksa*: 50 eur). Pēc pieteikuma saņemšanas uz e pastu tiks nosūtīta informācija par apmaksu.

 PIESAKIES APMĀCĪBAS CIKLAM ŠEIT->>>