Philips piena uzglabāšanas trauciņi

Philips piena uzglabāšanas trauciņi

30. Mar 2021, 14:44 laachukinsh laachukinsh

Padalīšos ar savu pieredzi izmēģinot piena uzglabāšanas trauciņus. Jāsaka uzreiz, ka pieredze specifiska, jo mazajai ir mēnesis un ar šo mazo vajadzība atslaukt un uzkrāt iepriekš nebija. Līdz ar to sākums man tāds - puse uz pusi - piena pavairošana un piena bankas veidošana. 

No pozitīvajām lietām varu teikt, ka trauciņi ir ērti izmantojami, stabili savietojami gan pilni ledusskapī un saldētavā (stingri stāv cits uz cita) un pārskatāmi - datumus iespējams uzrakstīt gan uz sāna, gan uz vāciņa. Vāciņi stingri noslēdzas, nekas netek, arī ja tos apgāž (protams, man izdevās arī šķībi uzlikt vāciņu - tad gan tek). 
Tā kā atslaukšanu veicu gan ar roku, gan ar pumpi, ērti bija tas, ka trauciņam ir liels atvērums, lai nebūtu jāmokās ar trāpīšanu iekšā.
Vienīgais mīnuss, ar ko saskāros - trauciņi ir nepraktiski, ja vienā reizē vai pat vienā dienā neatslauc pilnu trauciņu (diemžēl tā bija arī mana situācija tik tikko uzsākot atslaukšanu, jo piena "piedāvājums" sākotnēji bija tik, cik vajag mazajai, bez liekiem krājumiem). Tad šādi pustukši aizņem pārāk daudz vietas.