Philips Elektriskais piena sūknītis: testē Zane

Philips Elektriskais piena sūknītis: testē Zane

29. Sep 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Nedomājot izlēmu pieteikties šim testam un ļoti priecājos, ka tiku izvēlēta kā produkta testētāja, jo viena pieredze ar Avent piena pumpīti man jau ir ar pirmo bērniņu, pāris gadus atpakaļ, tikai tad, es izmantoju manuālo rokas pumpīti, tāpēc šoreiz ļoti cerēju, ka man varētu paveikties un būtu iespēja salīdzināt ar elektrisko pumpīti. 

Teikšu godīgi- abi ir ļoti labi, bet, ja salīdzinām mammu ikdienu ar diviem maziem bērniņiem, nu kuriem viens ir zīdainītis - laika ekonomija pavisam noteikti ir no svara.

Kāpēc es izlēmu, ka piena pumpītis man ir nepieciešams? 

 

Arī ar pirmo bērniņu vēlējos lai mazulītim nekad netrūktu mans pieniņš, bet tik pat svarīgi bija vienai izrauties kaut vai uz veikalu pēc pārtikas , to pašu manikīru reizi mēnesī vai vienkārši izskriet stundas garā pastaigā VIENAI, izvēdināt galvu, bet tai pat laikā nesatraukties par to, ka mazulim tieši tajā brīdī sagribēsies pieniņu. 

Tāpēc izlēmu, arī ar otru bērniņu, veidot piena bankas, papildus glabājot to Avent maisiņos un trauciņos, kas paredzēti tieši pieniņa glabāšanai saldētavā, lai ik vienā brīdī, ja nebūšu mazulītim blakus, arī tētim būtu iespēja pabarot mazulīti ar tik ļoti svarīgo mammas pieniņu. 

Kāds ir Avent elektriskais piena pumpis? 

 

Teikšu godīgi- tas ļoti atvieglo mammas ikdienu, jo pieniņu atslaukt sanāk patiešām ļoti ātri, ērti un bez piepūles. Ar manuālo pumpīti tas aizņēma krietni vairāk laika un atceros, kā “izpumpējot” katru krūti, rokas bija nogurušas un mainīju tās vienu no otras neskaitāmas reizes (varbūt vienkārši man netrenētas rokas ? :). ) 

Galvenās priekšrocības : 

*Mīksts silikona uzgalis, kurš pielāgots jebkura izmēra krūtīm- manas krūtis tiešām ir lielas, tāpēc priecājos, ka lieliski der arī man.

*Personalizēts sniegums, 8 + 16 iestatījumu līmeņi -  katrā pieniņa atsūknēšanas reizē varu pielāgot tieši sev vēlamo stimulēšanas un atsaukšanas ātrumu . Ļoti maiga stimulēšana.

*Dabīgas kustības tehnoloģija ātrākai piena plūsmai - stimulē krūti piena atslaukšanai, tāpat kā mazulis zīž krūti.

*Kluss motors nemanāmai darbībai jebkurā vietā - motoriņš darbojas tiešām ļoti klusi, ērti pieniņu atsūknēt lai nepamodinātu nevienu mājinieku. Kas svarīgi- ir ļoti garšs vads - lai būtu ērti lādēt un sūknēt pieniņu no gandrīz jebkuras lokācijas mājās 

*Maz detaļu- kompektacijā ir maz detaļu, tāpēc pumpīti ir ērti sagatavot pirmreizējai vai atkārtotai lietošanai, līdzi nāk lietošanas instrukcija kura ir ērti un viegli saprotama. Noslēgtajā atslaukšanas sistēmā piens netek pa caurulēm, tāpēc ir mazāk tīrāmu daļu. 

*Atmiņas funkcija - tākā sākumā arī es izmēģināju teju visas iespējamās funkcijas pumpītim- lieliski noder saglabāšanas funkcija, lai nākamajās sūknēšanas reizēs es varētu pieniņu sagatavot tieši sev vēlamajā un komfortablākajā režīmā.

Esmu neizsakāmi priecīga, ka man radās iespēja salīdzināt un izmēģināt šo produktu. Novēlu, ik katrai mammai iegādāties un tik pie sava ideālā piena pumpīša kas būs lielisks palīgs ikvienai mammai, kura veido piena bankas.

Zane