Jau šodien, 29.maijā, plkst. 10:00 portālā www.maminuklubs.lv, varēji noskatīties Online TV interneta tiešraidi, kurā uzzināt iespējams bija visu par to, kā un ar ko mazgāt alerģiska bērniņa drēbes! Protams, noskatīties raidījumu varēsi arī atkārtojumā!
Paldies sakām visām māmiņām, kas skatījās tiešraidi un komentēja, daloties pieredzē un uzdodot jautājumus!
Balva

Neutral ir radījis maigu produktu līniju bez smaržvielām, krāsvielām un parabēniem, domātu cilvēkiem ar jutīgu ādu.
Un pie balvas tiek -
Lasmane-
Kura rakstīja - "Klausos, ka no krāsvielām un smaržvielām visvairāk jāizvairās pēc bērniņa piedzimšanas. Man tas notiek arī šobrīd. Vienmēr esmu bijusi aktīva matu lakas, spreju, losjonu cienītāja, bet tagad meitiņa puncī neļauj nekam tādam pieskarties. Pēkšņi pat sejas krēms sāka šķist ļoti nepatīkams un specifiski smaržojošs. Saprotu, ka bērniņa gaidību laikā esmu palikusi dikti jutīga pret visām iespējamajām krāsvielām un smaržvielām. Tad nu palēnām visu ķīmiju aizstāju ar dabīgākām lietām, tāpēc paldies par šo raidījumu. Priekš manis šobrīd - tieši laikā!
"
Apsveicam un pēc balvām gaidīsim Māmiņu Klubā Vīlandes ielā 1 (ieeja no Elizabetes ielas) darba dienās no 12:00 līdz 18:00 līdz 28.jūnijam!
Māmiņu Klubs
