Mazie un lielie pirkstiņi darinās Jāņu zāļu vītnes

Mazie un lielie pirkstiņi darinās Jāņu zāļu vītnes

18. Jun 2013, 09:34 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

20. jūnijā plkst. 14.00 jau ceturto gadu īsi pirms Jāņiem Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas rotaļu laukumā (Vienības gatvē 45) notiks atraktīvs vasaras saulgriežu ielīgošanas pasākums – jāņuzāļu vītnes darināšana, lai uzmundrinātu tos mazos pacientus, kuri veselības likstu dēļ ir spiesti pavadīt vasaras skaistākos svētkus slimnīcā. Ar šo vītni tiks izrotāti slimnīcas galvenie vārti, lai svētku sajūta iekļūtu arī aiz šiem vārtiem, proti, slimnīcas nodaļās.

Pasākumā, kuru vadīs Renārs Zeltiņš, kopā ar bērniem un slimnīcas personālu savu roku Jāņu vītnei pieliks aktieri Intars Rešetins un Karīna Tatarinova, motosportists Lauris Freibergs, TV raidījumu vadītāja Evelīna Strazdiņa un Kristīne Garklāva, Latvijas futbola valstsvienības kapteinis Kaspars Gorkšs un citi. Ar priekšnesumiem uzstāsies gan dejotāji, gan dziedātāji, kā arī bērnus vizinās draudzīgais ponijs no Jauno jātnieku skolas.

Jāņu zāļu vītnes darināšana būs tikai viens no svētku pasākumiem slimnīcā – jau no paša rīta abās slimnīcas novietnēs pacienti tiks sveikti ar sarūpētajiem siera ritulīšiem, „BENU aptiekas” pārsteiguma dāvanām un kopīgi izdziedātas Līgo dziesmas. Līdztekus vainagu pīšanas sacensībām no plkst. 12.00 ikviens slimnīcas pacients vai apmeklētājs varēs iejusties daktera lomā un fotografēties īpašā firmas „Rolling” izveidotā foto studijā.

Visas dienas garumā slimnīcas pacientiem, vecākiem un darbiniekiem būs iespēja iepirkties Līgo tirdziņā, kurā varēs iegādāties dažādas pašmāju preces: zemnieku izaudzētos un ražotos lauku labumus, tādējādi apliecinot zaļo domāšanu un ekoloģiskas produkcijas lietošanu ikdienā, kā arī sagatavoties savam Jāņu svinību mielastam.

“Rūpējoties par tiem, kam klājas grūtāk un cenšoties padarīt mazo pacientu dzīvi košāku, labprāt iesaistāmies Bērnu slimnīcas organizētajos pasākumos. Esmu pārliecināta, ka arī šie Līgo svētki būs patiesi neaizmirstami un krāšņi,“ saka Karīna Jermušs, „RIMI” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja. Savukārt firmas „Rolling” pārstāvji piebilst: „Atbalstām organizatoru mērķi - kopīgi ielīgot Bērnu slimnīcā Saulgriežus un slimnīcas apmeklējumu bērniem asociēt arī ar pozitīviem mirkļiem, atvērtiem cilvēkiem, smaidiem. Fotostudijas ideja tapusi ar nolūku atstāt bērniem par piemiņu fotokartīti, ko vēlāk ielīmēt savā albumā. Tāpēc aicinām visus mazos nākt un pārtapt par dakterīti, un nobildēties kopā ar vecākiem, draugiem, mīļāko ārstu vai mākslinieku, kas apmeklēs pasākumu.”

Bērnu slimnīca saka lielu paldies pasākuma atbalstītājiem – uzņēmumiem „RIMI”, „BENU aptiekas”, „Rolling”, „Latvijas Valsts meži”, jo, pateicoties viņu atbalstam, mēs spējām noorganizēt brīnišķīgu pasākumu bērniem. Paldies arī māksliniekiem, kuri piedalīsies pasākumā!