Mazais testē LUPILU autiņbiksītes

Mazais testē LUPILU autiņbiksītes

23. Nov 2022, 08:42 DainaA DainaA

Mūsu 7 mēnešus jaunais, aktīvais mazulis uzreiz bija gatavs testēt no Māmiņu kluba saņemto sūtījumu. Viņu ļoti ieinteresēja krāsainā iepakojuma kaste :)

Tā kā ir pienācis laiks, kad autiņbiksīšu nomaiņa, mazuli guldot uz muguras, paliek arvien sarežģītāka, tad sākām jau skatīties uzvelkamo autiņbiksīšu virzienā. Un tieši testēšanai saņemtās autiņbiksītes bija uzvelkamo biksīšu veida (“Active pants”). Līdz šim bijām izmantojuši autiņbiksītes ar klipšiem, kas maciņam ir draudzīgākas. Lupilu klāstā uzvelkamās autiņbiksītes ir pieejamas sākot no 4.izmēra.

Mūsu 2 svarīgākās autiņbiksīšu īpašības, ko gribējām notestēt bija: 1) autiņbiksīšu noturība uz dupša, mazulim aktīvi darbojoties un 2) sausa dupša nodrošināšana nakts miedziņa laikā. Kaut gan mazuļa dibentiņam līdz šim nav bijusi alerģiska reakcija pret autiņbiksītēm, protams, mums svarīgi ir, lai autiņbiksītes būtu ādai draudzīgas un bez izteiktas smaržas.

1.testa punkts- pārbaudīt, vai autiņbiksītes netraucē kustību brīvībai. Pa dienu mājas izpēte notiek lienot, kas nozīmē, ka nereti autiņbiksītes ar klipšiem mazajam nebija ērtas, jo priekšējā daļā, kur ir klipši, tās neturējās sākotnējā vietā. Ar uzvelkajamam autiņbiksītēm šī “problēma” bija atrisināta- mazulis varēja izbaudīt maksimālu kustību brīvību. Turklāt autiņbiksīšu  jostiņas daļas izmērs un platums bija ērts mazuļa puncītim.

2.testa punkts- noskaidrot, vai šīs autiņbiksītes mums der izmantošanai nakts guļas laikā. Pašas autiņbiksītes ir plānas, kas sākotnēji mani darīja bažīgu, vai tās būs piemērotas pat 12 stundu garam nakts miegam. Turklāt mans jaunskungs naktī vēl turpina ieturēt maltītes, kas nozīmē, ka mums patiešām ir svarīga, kāda ir autiņbiksīšu mitruma uzsūktspēja. Un arī šo testa punktu autiņbiksītes izpildīja godam. Protams, tās bija maksimāli piepildītas, bet mazuļa dupsis bija sauss.

Secinājums- iegādāsimies šīs autiņbiksītes arī turpmāk, jo tās ir ērti uzvelkamas, apmierina kvalitāte un cena. Tikai gribētos, ka šīm uzvelkajamām autiņbiksītēm pārdošanā būtu lielāks iepakojums un uzvelkamās autiņbiksītes būtu pieejamas jau no 3.izmēra.

Notestējām arī bonusiņus- Lupilu krēmu autiņu zonai (Baby nappy cream) un Lupilu mitrās salvetes jutīgai ādai. Tā kā šajā periodā, par laimi, mazuļa dibentiņš nebija iekaisis, tad mums nesanāca izmēģināt krēmu dibentiņa sadziedēšanā, bet toties šis krēms mums ļoti noderēja, jo mazulim bija iekaisusi vienas paduses krociņa. Tā kā krēma sastāvā ir cinks, kam piemīt sausinošs efekts, tad to izmantoju mazuļa padusītei. Un jau nākamajā dienā bija redzams rezultāts. Krēma sastāvā ir arī mandeļu eļļa. Patika, ka krēms ir bez smaržvielām. Vienīgi personīgi man patiktu labāk, ja krēmam būtu vieglāka tekstūra. Iegādājoties mitrās salvetes, es vienmēr izvēlos sēriju, kas paredzēta jutīgai ādai, jo priekšroku dodu mazuļu produkcijai, kas ir bez smaržvielām. Šīs salvetes ir pietiekami mitras un noderēja arī manam lielajam četrgadīgajam ‘’mazulim’’, lai, atrodoties ārpus mājām, noslaucītu muti un rokas.

Nu tad es pievienojos LUPILU sauklim “Priecīgiem mazuļiem un gādīgiem vecākiem!”