Lupilu mazgāšanās līdzekļi

Lupilu mazgāšanās līdzekļi

19. Dec 2022, 22:27 kikish kikish

Kad saņēmām Lupilu produktus, ļoti nopriecājāmies, jo tieši bijām mazgāšanas līdzekļu meklējumos un kā zināms, to klāsts ir liels. 

Es nemaz nešaubījos par Lupilu produktu kvalitāti, jo biju jau izstudējusi, ka tie ir dermatoloģiski testēti un draudzīgi mazulīša jutīgajai ādai. 

Saņemot produktus, uzreiz izmēģinājām mazgāšanās želeju, jo vannošanās ir mūsu vakara mīļākā nodarbe. Ļoti patīk tas, ka šampūns un dušas želeja ir 2in1, tātad, ja bēbīti mazgās tētis, tad noteikti nesajauks šīs divas lietas, jo ir tikai viena pudele. Mazgāšanās želejai ir ļoti patīkams un neuzkrītošs aromāts. Pēc vannītes bebīša āda nekļuva sausa, kas, manuprāt, ir ļoti nozīmīgs faktors. Želeja nerada kairinājumu, ja nokļūst acīs. Arī mati kļuva zīdaini, jo želejas satāvā ir pantenols. 

Pēc kārtīgas vannošanās parasti mazulīti palutinu ar maigu masāžu. Lai tas izdotos noteikti nepieciešama eļļiņa. Lupilu eļļa zīdaiņiem ir ar ļoti maigu aromātu. Eļļa ļoti ātri iesūcas ādā, tādējādi var neuztraukties, ka pēc tam drēbītes būs eļļainas. 

Saņemto produktu kastē bija arī mitrās salvetes. Ar mitrajām salvetēm mēs esam īpaši prasīgi. Varētu pat teikt, ka tieši es. Lupilu mitrās salvetes Ultra sensitive atbilda visiem maniem nepieciešamajiem parametriem. Tām ir ļoti maigs un neuzkrītošs aromāts. Salvetes ir izturīgas un neplīst, kā arī var ļoti slapjas. Tās lieliski notīra to, kas ir nepieciešams, un ne tikai dupsi, bet arī netīru muti un pat apģērbu. Tā kā Lupilu mitrās salvetes ir dermatoloģiski testētas un to sastāvā ir 99% ūdens, tad nebija bailes, ja mazais rotaļājoties tās iebāzīs mutē. 

 Aizsargkrēms autiņu zonai ir maigs un ar ātru iedarbību. Tā kā tā sastāvā ir cinks, tad apsārtums pazuda jau pēc pirmās krēma uzklāšanas. Tas man šķiet ir ļoti svarīgi, lai bēbītim nebūtu ilgstošs diskomforts. Aizsargkrēms ir jāklāj ļoti mazā daudzumā, tātad iepakojums pietiek ilgam laikam. 

Mūsu bēbītim austiņās bieži izdalās daudz ausu sērs, tāpēc pievēršam uzmanību arī ausu tīrīšanai. Iepriekš to darīju ar vates plāksnītēm, kas noteikti ir neparocīgi un ilgi tīrot bēbītis jau sāk niķoties. Lupilu bērnu drošie vates kociņi ir superīgs atklājums. Ar tiem ir ļoti ērti iztīrīt ausu ārējo daļu un nebaidīties, ka nodarīsi mazulītim pāri, jo tas ir tieši tādā formā, lai neiebakstītu to par dziļu. Tagad ausu kopšana mums ir ātrs, drošs un patīkams process. 

Visi šie Lupilu produkti mūsu mājās noteikti ir uz palikšanu. Ne vienmēr laba cena nozīmē sliktu kvalitāti, Lupilu produkti pierāda tieši pretējo!