Lupilu biezenīšu Tests: testējam 12+ biezeņus

Lupilu biezenīšu Tests: testējam 12+ biezeņus

01. Nov 08:13 Nova_Santa Nova_Santa

Pagājušajā nedēļā, mums sanāca tā iespēja izmēģināt LUPILU, jeb Lidl apakšzīmola, bioloģiski sertificēto pārtikas sortimentu.

Ikdienā Lidl veikalā iepērkamies reti, un, patiesībā, mūsu ģimenei bija neliels pārsteigums, ka Lidl piedāvā arī šāda veida bērnu pārtiku- līdz šim bijām lietojuši ierastos, Hipp, Semper, ICA un Rūdolfs organic zīmolus.

Saņemot testējamos produktus, bijām patīkami pārsteigti, cik bagātīgs un daudzveidīgs ir šīs produkcijas klāsts, pusdienu biezenīši dažādās garšu un atbilstošā vecuma variācijās, uzkodas līdzņemšanai - gan augļu batoniņi, gan cepumi/ kraukšķi, gan arī saldie biezenīši sūcampaciņās un arī naktsputras (bet tās jau gatavā veidā burciņās).

Manai mazulītei teju apritējis gadiņš, tā kā mūsu interese krita uz 12+ vecuma grupas ēdienu.

Pirmais, ko izmēģinājām ir augļu batoniņi, dažādās garšu variācijās, es biju pārsteigta, cik ļoti labi meitai tie iet pie sirds- augļu batoniņš (nepārsaldināts, ar tādu kā plānas vafelītes pārklājumu no abām pusēm- ļoti gudri, mazais neķēpājas un rociņas paliek tīras) no 10 zvaigznītēm, šim produktam dodam 9, jo ērti paņemt līdzi, kā arī tas ir lielisks našķis starp ēdienreizēm.

Par burciņēdieniem, šis ir mans otrais bērniņš, ar pirmo, kuram nu jau ir 6 gadi, ļoti spiedu uz to, lai maksimāli izvairītos no šādiem ēdieniem, pati gatavoju, vienai, makismums divām ēdienreizēm, tā lai noskatītos, kā mazais pagaršo 2 karotes un pasaka, mammu, tālāk pati!

Ar otro bērnu viss ir daudz, daudz vieglāk, es teiktu, es vairs laikam tik ļoti neiespringstu, un ja ir pārbaudīta vērtība, un bērnam garšo, kāpēc ne burciņēdienu, nu parēķiniet, cik izmaksā pašam mājās uzgatavot vienu 190g porciju, jāpērk teļa gaļa, jāvāra dārzeņi/ rīsi un vēl nav garantija, ka viss ies pie sirds, un tad šāda zem 2EUR burciņa, ir mazāk stresa, sirmu matu - bērns paēdis, laimīgs un mamma mierīga.

Tā kā pie sirds mazajai gāja uz visām 10 zvaigznītēm, gan dārzenīšu/ dārzenīšu gaļas, gan arī, par pārsteigumu man piena, malto cepumu biezenītis, jeb naktsputra.

Tālāk, sūcambiezenīši, šī arī laikam ir neiedomājama lieta īsākos un tālākos pārbraucienos, starp ēdienreizēm, vai var pat aizstāt launadziņu, mēs īsti vēl nemākam sūkt no paciņas paši, te sanāk, te ne, bet ar mammas palīdzību, biezenītis aiziet rekordātri, tētis pat pajautāja, vai nevajag iedot arī otru, ja tik ļoti viņai garšo? 
Šis arī ir produkts uz 8/9 zvaigznītēm.

Un kā beidzamais mūsu testējamais produkts ir Lupilu cepumiņi, kas vizuāli ir tik pievilcīgi, ka žēl ēst, mazi kaķīši, kas ir tik ērti mazajām rociņām, neitrāli, gardi, arī starpēdienreižu našķis, kurus mēdzu iedot arī kā balviņu pēc dūšīgi izēsta biezenīša.

Visā visumā, Lupilu produkciju vērtējam kā reālu potenciālu mūsu virtuvē, ļoti kvalitatīvi, BIO, par pievilcīgu cenu, un galvenais, ka mazā izēd tik cik dodam, nešķobās un punčuks to ļoti novērtē.

Katram iesaku, vismaz reizi izmēģiniet, un lieku galvu ķīlā, ir tā vērts.