Lieliska atmiņu grāmata no dzimšanas līdz pilngadībai!

Lieliska atmiņu grāmata no dzimšanas līdz pilngadībai!

05. Jun 2018, 23:14 Melānija Melānija

Vēlos teikt milzīgu paldies par fantastisku dāvanu mazulim. Par godu Kārlīša nākšanai pasaulē ''Atmiņu grāmata'' no dzimšanas līdz pilngadībai ir dāvājusi mums šo iespēju saglabāt skaistākās bērnības atmiņas no dzimšanas līdz pat 18 gadu vecumam vienkopus.

Lai arī mums jau mājās bija dažādas grāmatiņas kurā var pierakstīt mazuļa dzīves gaitas,tad šī tomēr ir ļoti īpaša un pavisam savādāka kā pārējās.
Iepriekš šo grāmatiņu es nebiju nevienā vietā sastapusi un tas man likās savādi. Nu es varu likt malā visas citas, jo esmu sākusi aizpildīt šīs grāmatas lappuses ar Kārlīša īpašajiem notikumiem un citiem datiem. 

Pierakstu it visu kas man šķiet nozīmīgs un īpašs. Te ir atzīmētas vietas, lietas un foto rāmīši īpašākajiem dzīves mirkļiem sākot no pirmās dienas līdz pat 18 gadiem. Sāksim ar to, ka te ir vieta kur var ierakstīt par:
1.Pirmajiem viesiem kas ieradušies raudzībās,
2.Par dzīvesvietu,
3.Pirmo pastaigu, 
4.Pirmo vannu,
5. Ir tabuliņa kur pierakstīt kā mazulītis ir par šiem gadiem izaudzis kilogramos un centimetros,
6.Pirmie sasniegumi,
7.Mājdzīvnieki un mīļlietiņas
8.Pirmie Ziemassvētki,
9.Zobu šķilšanās,
10.Kristības
11.Pirmās zilbes, vārdi, teikumi, 
12.Interesanti, smieklīgi atgadījumi,
13.Vaļasprieki,
14.Bērnu dārza un skolas gaitas,
15.Svarīgi dzīves notikumi un daudz kas cits! 
20180605231016-50034.jpg
Ļoti, ļoti patīk, ka varēšu katru gadu šajā grāmatiņā ielīmēt mazā Kārlīša dzimšanas dienas bildi un uzrakstīt viņam vēstulīti par visu iepriekšējā gadiņā piedzīvoto. Šī noteikti nav grāmata kuru pildīšu līdz viena gada vecumam un aizmirsīšu par to. Viņa par sevi liks atgādināt katru gadu un katru īpašu mirkli.


Es ļoti novērtēju Līvas Segliņas darbu, jo viņa ir tā kas šo grāmatiņu ir veidojusi. Pateicoties Jums es savam dēliņam šo grāmatiņu varēšu dāvināt kādā no viņa dzīves īpašajiem mirkļiem kad viņš mums jau būs liels vīrs.
Tā kā es neesmu no cilvēkiem, kas bieži attīsta bildes, tad tagad es būšu spiesta to darīt bieži no paša sākuma un mazliet retāk vēlāk, jo grāmatiņā ir ļoti daudz vietas, kur ielīmēt dzīves svarīgākos notikumus gan mums gan Kārlim.

Paldies Līva Segliņa, šī tiešām ir negaidīta un burvīga dāvana mums visiem!

http://www.atminugramata.lv/

Es ļoti vēlos padalīties ar to cik skaista tā ir! Zinu, ka arī Tu novērtēsi, jo šī varētu būt lieliska dāvana raudzībās. Man jau ir padomā divas ģimenītes, kurās pavisam drīz pasaulē nāks mazulīši kuriem šī grāmatiņa arī  tiks!