Iegādājoties sirsniņas, aicinām palīdzēt slimiem bērniem

Iegādājoties sirsniņas, aicinām palīdzēt slimiem bērniem

04. Feb 2014, 10:10 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

No 6. līdz 8. februārim tirdzniecības centrā Spice norisināsies labdarības akcija «No sirds sirdij», kurā ikviens tiek  aicināts palīdzēt bērniem, kas slimo ar onkoloģiskām slimībām. Visas trīs dienas no pulksten 10.00 līdz 22.00 pie Spices informācijas centra apmeklētājiem būs iespēja iegādāties suvenīrus ar sirsniņu elementiem apmaiņā pret ziedojumiem. 

Trīs dienas: 6., 7. un 8. februārī  no pulksten 10.00 līdz 22.00 tirdzniecības centrā Spice būs iespēja iegādāties suvenīrus ar sirsniņu elementiem, taču laikā no 16.00 līdz 18.00 darbosies arī meistardarbnīca, kurā visi tie, kas vēlas palīdzēt mazajiem slimniekiem, varēs veidot, zīmēt un līmēt sirsniņu suvenīrus, lai pēc tam tos ziedotu labdarības stendā. Tie, kas suvenīrus ar sirsniņām būs sagatavojuši mājās, varēs tos atstāt akcijas norises vietā.

Tirdzniecības kompleksa Spice direktore Iveta Lāce: «Šādu labdarības pasākumu organizējam jau otro gadu un ceram, ka šogad izdosies savākt vēl vairāk ziedojumu, lai varētu palīdzēt pēc iespējas vairāk nelaimē nonākušajiem. Katrs mazais darbs, ko mēs darām, kādam var būt īpašs un nozīmīgs, un vienmēr ir jāatceras, ka kopā mēs varam vairāk. Tādēļ aicinu visus, kuriem ir iespēja atnākt uz Spici, ziedot naudiņu un saņemt savā īpašumā kāda cita gatavoto suvenīru».

Pērn Spicē tika saziedoti 5000 latu, un tas ļāva palīdzēt ne tikai puisēnam Daņilam, kuram bija nepieciešama kaulu smadzeņu pārstādīšanas operācija Berlīnē, bet arī vairākiem citiem bērniem. Interesanti, ka pašam jaunākajam suvenīru izgatavotājam bija tikai divi gadi.

Labdarības akcijas «No sirds sirdij» noslēguma pasākums notiks 7.februārī klubā Friends, un tajā labdarības izsolē varēs iegādāties sabiedrībā pazīstamu personu izgatavotos suvenīrus. Visi saziedotie līdzekļi tiks nodoti Bērnu slimnīcas fondam.