Bubchen zilās līnijas produkti - kvalitāte, kas neliek vilties

Bubchen zilās līnijas produkti - kvalitāte, kas neliek vilties

04. Jun 15:58 Doona Doona

Mūsu mazajai meitiņai ir ļoti jutīga un prasīga āda, tāpēc kopšanas līdzekļi jāizvēlas ļoti rūpīgi. Tos izvēlos pēc principa – priekšroka zināmai kvalitātei nevis eksperimentiem.

Bubchen produktus esam izmēģinājuši jau iepriekš vecākajam bērnam, savulaik iegādājoties gan mazulīšiem domātos produktus, bet tagad – jau lielākiem džekiņiem paredzētās dušas želejas un šampūnus. Bubchen kvalitāte nekad nav likusi vilties, tāpēc paļāvos, ka arī mazās Ances ādai patiks. Un es nekļūdījos.

No Bubchen zilās sērijas vismazākajiem izmēģinājām gan mazgāšanās gēlu, gan arī šampūnu, pieniņu un eļļu zīdaiņiem. Par katru no produktiem var teikt tikai vislabākos vārdus.

Mazgāšanās gēls palīdz saudzīgi nomazgāt mazulītes ādu, to rūpīgi kopjot, nesausinot un radot ļoti patīkamu sajūtu. Produkts ir patīkamas konsistences, ērti lietojams, jo pudele ir ar pumpīti, tāpēc gēls vieglo dozējams, bet, kas vissvarīgākais – bez krāsiņām un smaržiņām. To novērtēs ikviena mamma, kurai ir svarīgs kvalitatīvs produkts, kas palīdz rūpēties par bērna labsajūtu.

Ar šampūnu izvēli mums ir bijušas dažādas pieredzes. Nereti kaitinājis, ka, solot vairs nekādu asaru, šampūns ir tik spēcīgs, ka pat man tas cērtas acīs, nemaz nerunājot par bērnu, kuram tiek mazgāti mati. Tad nu nav brīnums, ka dažkārt matu mazgāšana tāpēc var būt ar nepatīkamām asociācijām. Ar Bubchen šampūnu zīdaiņiem bez tā iztikām. Maigs putu mākonītis, kas lieliski padara savu darbiņu, attīrot mazos eņģeļa matiņus un, kas man svarīgi, nepadarot tos par pūku kamolu. Mazajai Ancei mati pēc šī šampūna bija ļoti viegli izķemmējami. Žēl, ka tādu šampūnu Bubchen neražo arī mammām (varbūt aizņemties no meitiņas?).

Mūsu ikvakara rituālā pēc vannošanās ietilpst arī masāža, kas mazulītei ļauj pirms miedziņa nomierināties un sagatavoties saldiem sapnīšiem. Lai masāža būtu foršāka, izmantojām Bubchen eļļu zīdaiņiem. Svarīgs aspekts – tā viegli iesūcas ādā, padarot to īpaši maigu un neatstājot taukainus pleķus uz gultasveļas un apģērba. Lieliska izvēle! Svarīgs aspekts – ekonomiski lietojams, jo masāžai eļļiņu daudz nevajag.

To pašu varētu arī teikt par Bubchen pieniņu, kas ir ļoti viegls un ātri iesūcas ādā. Pieniņš labi mitrina mazulītes ādu, padarot to vēl maigāku un labi pabarojot. Nekādas smaguma sajūtas! Atzīšos, ka pāris reizes pēc dušas arī es aizņēmos mazās Ances Bubchen pieniņu, jo karstajās vasaras dienās bija svarīgi palutināt un pabarot arī savu ādu, taču negribēju nevienu no savā arsenālā esošajiem kosmētiskajiem produktiem, kas šim laikam šķiet par smagnēju un taukainu. Tad nu var teikt, ka prieciņš no šī produkta gan meitiņai, gan māmiņai.

Paldies par lielisko iespēju izmēģināt Bubchen zilās kopšanas līnijas produktus, kas paredzēti ļoti jutīgas bēbīša ādas kopšanai. Pārliecinātos, ka šo gadu laikā Bubchen ir turpinājis turēt augstu kvalitātes latiņu un šie produkti neliek vilties. Laba izvēle tiem, kuriem ir svarīgas rūpes par savu mazāko ģimenes locekļu ādu, veselību un labsajūtu.