Bübchen produkti

Bübchen produkti

07. Jun 11:41 kmelbarde kmelbarde

Paldies par iespēju izmēģināt šo produktu! Rezultāts mani šokēja un tagad nožēloju kad jau ātrāk nepamēģināju šos produktus mazajam.

Man ir trīs bērniņi , un protams kā jau mamma gribu atrast produktus kas der visiem bērniem , it īpaši mazākajiem, kuriem ir nepilns gads starpība . 

Mūsu lielā bēda vienmēr bija piena krevelītes matos , jo matiņi biezi un šajā siltajā laikā bērniņam nav ērti , tapēc izmēģinājām šampūniņu un protams dušas želeju . 

1. Wow! Pirmajs ko varēju teikt uzreiz bija tā brīnišķīgā smarža . 

2 . Tā foršā un mīkstā sajūta, mazgājot bērniņam matiņus, šampūns viegli saputojas, pat nevaig daudz, un pēc izmazgāšanas nu matiņi mirdz un smaržo . 

Teikšu godīgi, nu jau esam 4 reizītes izmazgājuši matiņus un meitiņai, tiešām piena krevelīte ar ko cīnījāmies nav . Viegli nonāca nost.  

Jaunākajam dēlam bieži uzmetas un pazūd tādi, ka sausi pleķīši uz ādas , tad nu lūk !  Izmēģinājām pieniņu- losejonu un tā smarža, sajūta ir tik patīkama . Rezuktātu var redzēt uzreiz, pat patj sev labāk izvēlos sausai ādai šo līdzekli, tiešām iesaku.

Runājot par eļliņu, vienmēr ja ir bijusi iespēja, izvairījos jo visas eļliņas vienmēr ir ļoti šķidras, un notek vienmer visur un patiek tada eļļaina, taukaina sajūta, bet ar šo eļļiņu tā nav, noteikti iesaku. Šī ir tā eļļiņa ,kuru varētu es pati lietot, vina ir mazliet biezāka un smarža vien jau , liek pamēģināt .