Ietekmīgākie Latvijas influenceri festivālā “HyperTown” iedvesmos jauniešus un atklās, kā kļūt populāram internetā

Ietekmīgākie Latvijas influenceri festivālā “HyperTown” iedvesmos jauniešus un atklās, kā kļūt populāram internetā

10. Feb 2020, 11:48 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kā būt pamanītam instagram? Kā radīt labāko youtube video? Kā iekarot TikTok virsotnes? Uz šiem un citiem jautājumiem mūsdienu izklaides un tehnoloģiju festivālā “HyperTown”, kas 15. un 16. februārī jau trešo reizi norisināsies Rīgā, izstāžu centrā “Ķīpsala”, atbildes sniegs vadošie Latvijas influenceri. Pirmo reizi spēkus apvienojuši un vienuviet pulcēsies tādas jauniešu vidū populāras personības kā Evelīna Pārkere, Niklāvs, Prusax, Alishuks, Sindija Bokāne, Sofija Lukjanska, Edgars Fresh kopā ar Joret, Armis, Kashers, Maija Armaņeva, Parādi modi, Iluzionists Edžus, Amanda Razma, Pipars un daudzi citi. Viņi iedvesmojošās meistarklasēs festivāla apmeklētājiem atklās, kā gūt panākumus internetā un radīt saturu, kas aizrauj tūkstošiem sekotāju. Šogad “HyperTown” Rīgā atgriežas arī īpašu vērienu, tehnoloģiju un e-sporta pasauli papildinot arī vēl neredzētām izklaides iespējām – līdzās vadošo interneta satura veidotāju meistarklasēm, iespaidīgajā “Lifestyle zonā” norisināsies arī populārās “Fortnite” spēles turnīri, dronu un lazertag sacensības, K-pop un “Street Warrior priekšnesumi, “Ghetto dance” izaicinājumi, “Klusā diskotēka”, darbosies drifta halle, simulatori, skaistumkopšanas meistarklases un elpu aizraujošie Cosplay tērpu šovi.

Pirmo reizi – visi vadošie influenceri vienuviet 

Festivāls “HyperTown” pirmo reizi tik plašā skaitā pulcējis vadošos pašmāju influencerus, kuri būs gatavi ne tikai atklāt savus amata noslēpumus un dalīties pieredzē interneta satura veidošanā, bet arī festivāla laikā īstenos dažādus izaicinājumus – filmēs youtube video, vadīs joku šovus, informēs par aktualitātēm modes pasaulē un pat meklēs varenākos burgeru ēdājus. Evelīna Pārkere saviem faniem piedāvās ekskluzīvu iespējām uzzināt visu par viņas dzīvi un būs gatava atbildēt uz pavisam privātiem jautājumiem, Edgar Fresh iedvesmos izcila video veidošanā, Alishuks palīdzēs iekarot daudziem tik noslēpumaino TikTok vidi. Niklāvs un Prusax dauzīsies savā jaunākajā youtube klipā un kopā ar Armi piedāvās savu versiju šobrīd tik populārajam youtube šovam “Dari vai dzer”. Kašers un “Parādi modi” neļaus apmaldīties modes pasaulē, Maija Armaņeva aicinās ienirt sociālo tīklu dzīlēs, atklājot virtuālās vides pozitīvās un arī ēnas puses, kamēr Amanda Razma ar kahoot palīdzību pārbaudīs jauniešu zināšanas par populārākajām interneta personībām un aicinās aizdomāties par savas profesionālās dzīves nākotnes plāniem. Neapmaldīties plašajā festivāla izklaides klāstā palīdzēs “HyperTown” vēstneši – interneta huligāns Armands Jaunzems (Armis) un dzīvesstila blogere Sindija Bokāne. Viņi  ne tiki informēs par karstākajiem festivāla notikumiem – K Pop,” Ghetto dance” un “Street Warrior” priekšnesumiem, Cosplay tērpu parādi, “Kluso diskotēku” un spēļu turnīriem, bet apmeklētājus aicinās arī uz randiņu ar kādu no influenceriem, mudinās izmēģināt spēkus jaudīgos simulatoros,  kā arī vadīs PlayStation turnīru.

“Lifestyle zonā” jaudīgas izklaides, skaistumkopšanas eksperti un pat sava atpūtas telpa vecākiem

“HyperTown” šogad pirmo reizi pārsteigs ar vēl nebijušu jaunumu – vērienīgu “Lifestyle zonu”, kur ģimenes un jauniešus gaidīs elpu aizraujošas izklaides – dejas, meistarklases, hennas tetovējumi un citi pārsteigumi. Īpašā “Beauty zonā” konsultācijas par aktuālākajām grima tendencēm sniegs vadošie meistari, būs iespēja saņemt bezmaksas make-up, sekot līdzi tā uzklāšanas paraugdemonstrējumiem, kā arī izmēģināt aktuālākās frizūras un sejas kopšanas līdzekļus.  Tāpat būs iespēja pašiem pagatavot krēmus un skrubjus, iemācīties perfekti uzlakot nagus un skropstas, kā arī uzzināt, kā tērpties stilīgi un izvēlēties augumam glaimojošu apģērbu. Festivāls īpaši parūpējies arī par vecākiem, kuri kopā ar savām atvasēm būs ieradušies uz vērienīgo pasākumu – kamēr jaunieši izklaidēsies un baudīs plašo “HyperTown” programmu, viņi varēs atpūsties īpašā “Vecāku zonā” – noskatīties jaunākos šovus, seriālus un filmas, kā arī satikties ar iedvesmojošām personībām. Savukārt “Avārijas brigādes” parks festivāla apmeklētājus sola ievest vēl nebijušā fantāziju pasaulē ar neparastām lellēm un mošķu parādi, “Adventures Zone” aicinās izmēģināt jaunas un efektīgas milzu atrakcijas, bet paši mazākie varēs radoši darboties dronu konstruēšanas darbnīcās un izlēkāties piepūšamajās atrakcijās.

Baltijas mēroga urbānās kultūras un izklaides festivāls “HyperTown Riga” norisināsies no 15. līdz 16. februārim Rīgā, izstāžu hallē Ķīpsala. Biļetes  iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” kasēs vai internetā www.hypertown.pro. “HyperTown” tiek īstenots sadarbībā ar Helio un Goexanimo atbalstu.