Exupery International School (Starptautiskā Vidusskola Exupery) Latvijas un citu valstu skolēniem piedāvā 10 stipendijas vietas skolā

Exupery International School (Starptautiskā Vidusskola Exupery) Latvijas un citu valstu skolēniem piedāvā 10 stipendijas vietas skolā

12. Mar 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Starptautiskā Vidusskola Exupery svinot savu 5 gadu jubileju piedāvā stipendiju programmu gudrākajiem un centīgākajiem skolēniem no visas pasaules. 

Saskaņā ar stipendiju programmas noteikumiem tiks piešķirtas 10 stipendijas skolēniem no Latvijas un citām valstīm mācībām skolā pēc starptautiskajām programmām IB (International Baccalaureate) un Advanced Levels. Stipendijas tiks piešķirtas gan skolas-pansijas, gan dienas skolas auzdēkņiem.

"Mūsu programmas mērķis ir dot apdāvinātiem vidusskolēniem iespēju iegūt kvalitatīvu starptautisko izglītību neatkarīgi no ģimenes finansiālā stāvokļa," saka skolas direktors Dmitrijs Vinogradovs. - “Ja pusaudzis ir talantīgs un motivēts zināšanu meklējumos, mēs ar prieku piedāvāsim viņam stipendiju mācībām mūsu skolā ar segumu līdz 100%. Lai piedalītos programmā, jāiesniedz pieteikums, kas tiks izskatīts konkursa kārtībā."

Stipendijas ir pieejamas pretendentiem, kuri šogad beigs 9. vai 10. klasi.

Pieteikšanās termiņš: 2021. gada 20. aprīlis. 

Prasības pretendentiem: 

Pretendentam vismaz pēdējos divus gadus jāmācās kādā no valsts skolām (ne privātā   izglītības iestādē), 

Angļu valodas līmenis - B2 vai augstāks , 

Spēcīgas akadēmiskas zināšanas, un liecība par pēdējo mācību gadu, kas to apstiprina, 

Skolēns, pēdējo divu gadu laikā ir parādījis izcilus rezultātus reģionālajās vai valsts    olimpiādēs,   kā arī ārpusstundu nodarbībās (būs jāiesniedz apliecinošie dokumenti).

Stipendija tiek piešķirta uz vienu mācību gadu ar iespēju to pagarināt līdz vidējās izglītības iegūšanai. 

Stipendiju ieguvēji tiks noteikti, pamatojoties uz konkursa atlases rezultātiem. Lai iegūtu papildinformāciju par stipendiju programmas noteikumiem, lūdzu, apmeklējiet EIS vietni.

______________________________________________________________________

Starptautiskā Vidusskola Exupery ir pirmā un vienīgā starptautiskā skola-pansions Baltijas valstīs, kas dibināta 2016. gadā.

Starptautiskā Vidusskola Exupery ir IB World School un Council of International Schools (CIS) biedrs, kas piedāvā apmācības programmu bērniem no 2,5 līdz 18 gadiem. Skolas priekšrocība 10., 11. un 12. klases skolēniem ir Kembridžas Starptautisko eksāmenu (CIE) atļauja. Tas ļauj veikt IGCSE eksāmenus, kā arī programmu Advanced Levels.

www.exupery.lv