“Sambucus” kids sīrups - palīgs imunitātes stiprināšanā

“Sambucus” kids sīrups - palīgs imunitātes stiprināšanā

05. Mar 11:57 Banija Banija

Bērnu imunitāte ir jautājums, kuram pievēršos ar lielu vērību, jo slimošana var būtiski pabojāt gan mazo cilvēku pašsajūtu, gan arī ikdienas gaitas un aktivitātes. Tāpēc talkā ņemu dažādus palīglīdzekļus, kas bērnu imunitāti var stiprināt. Rūdīšanās, sportiskās aktivitātes svaigā gaisā, kvalitatīvs miegs, pilnvērtīgs uzturs un dabas līdzekļu spēks.

Viens no šādiem dabas līdzekļiem, kurus esam izvēlējušies par atbalstu bērnu imunitātes stiprināšanai, ir “Sambucus” kids sīrups. Tā sastāvā ir melnā plūškoka ogu sīrups. Nogaršojusi to pirmo reizi, mūsu pirmklasniece atzinīgi noteica: “O, ir garšīgs!” Tas, savukārt, nozīmē vien to, ka man pašai pat īpaši nav jāpiedomā, lai regulāri iedotu viņai “Sambucus” sīrupu, jo mazā dāma par to atgādina pati, strikti piekodinot, lai tikai neaizmirstu viņai iedot sīrupu veselībai.

Kad apkārt dzirdu daudz stāstu par draugiem, klasesbiedriem un pulciņu bērniem, kuriem šobrīd pāri veļas iesnu, klepus un citu saslimšanu vilnis, priecājos, ka esmu atradusi mūsu ģimenes imunitātes stiprināšanas formulu, kurā neatņemama sastāvdaļa, protams, arī “Sambucus” kids.