Žozefīnas Runkvistas (Josefin Runquist) kolekcija „TOMORROW”

Žozefīnas Runkvistas (Josefin Runquist) kolekcija „TOMORROW”

10. Feb 2016, 14:35 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Augustā Lindex paziņoja labākās dizaina idejas un kolekcijas uzvarētāju no Zviedrijas Tekstila skolas absolventu vidus. Tiek izlaista kolekcija „TOMORROW” — pilsētnieciska un moderna kapsulkolekcija, kuru veidojusi uzvarētāja Žozefīna Runkvista.

„Lielāko daļu laika cilvēki pavada kustībā, un tieši tādam nolūkam esmu radījusi apģērbus. Mana kolekcija iedzīvojas līdz ar dabisku kustību, kas rada negaidītu apjomu un pilnīgi jaunu vēstījumu. Kolekcijas pamatā ir tas, kas notiek ar apģērbu kustībā — tas, ko redzat, ne vienmēr ir tas, ko iegūstat,” saka dizainere Žozefīna Runkvista.

„TOMORROW” ir Žozefīnas Runkvistas kapsulkolekcija, kurā ietverti septiņi unikāli un mūsdienīgi apģērbi. Tos raksturo lakonisks piegriezums un klasiskas līnijas. Plisējumus ar dubultām auduma kārtām, melnā un baltā kontrastu vēl vairāk paspilgtina aveņkrāsas sarkanā toņa akcents.

Lindex ir galvenais diplomdarbu modes skates sponsors. Uzņēmums jau četrus gadus sadarbojas ar Burosas Tekstila skolu — tā ir viena no Zviedrijas atzītākajām universitātēm, kurā apmāca un pēta tekstilu un dizainu. Lindex atbalsta izglītību, kurā tiek radīta izpratne par dizaina procesu un profesionālismu no mazumtirdzniecības skatpunkta. 

„Jaunam dizainerim modes industrijā ir grūti tikt pamanītam un gūt atzinību. Kā starptautiskam modes uzņēmumam Lindex ir pienākums celt gaismā jaunus talantus. Šī sadarbība ir veids, kā mēs šo procesu veicinām,” saka Annika Hedina (Annika Hedin), Lindex dizaina nodaļas vadītāja.

Žozefīnas Runkvistas kolekcija „Tomorrow” tiks izlaista ierobežotā skaitā interneta veikalā lindex.com un atsevišķos veikalos Zviedrijā, Somijā, Lielbritānijā un Čehijas Republikā 12. februārī.