Zīmolam “Kārums” trīs pavasarīgi jaunumi – banānu sieriņš un divi deserti

Zīmolam “Kārums” trīs pavasarīgi jaunumi – banānu sieriņš un divi deserti

15. Apr 23:25 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Latvijā mīlētākais pārtikas zīmols “Kārums” nāk klajā ar gaidītu paziņojumu – aprīļa laikā, pircējiem par prieku, veikalu plauktos nonāks trīs jauni gardumi, kas paplašinās biezpiena sieriņu un saldā krējuma desertu kategoriju daudzveidību. Jauno produktu izstrādē un palaišanā tirgū Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums “Food Union” ir ieguldījis virs 50 tūkstošiem eiro.  

“Leģendāra satikšanās” – tā varētu raksturot jauno “Kārums” biezpiena sieriņu, par kura garšu izvēlēts banāns jeb pasaulē populārākais auglis. Šis banānu sieriņš ir ietērpts klasiskajā šokolādes glazūrā, radot izteiksmīgu un ļoti baudāmu garšu kombināciju. Kā jau visi “Kārums” sieriņi, arī jaunais tiek gatavots pēc unikālās, 1993. gadā radītās receptes, kuras galvenā sastāvdaļa ir augstākās kvalitātes biezpiens.

Atsvaidzinoši un sulīgi – ir īpašības vārdi, kas, savukārt, raksturo jaunos “Kārums” saldā krējuma krēmus, kurus patērētāji ir iecienījuši to īpaši gaisīgās, uzputotās tekstūras dēļ. Tagad šie gardie deserti ir nopērkami arī ar citronu un aveņu garšām.

Ilva Veidemane, “Food Union” piena produktu zīmolu vadītāja: “Trīs jauni produkti “Kārums” klāstā – tās ir lieliskas ziņas ikvienam mūsu zīmola cienītājam. Taču tas vēl nav viss! Šogad “Kāruma” slavenajam tēlam – vārniņai - aprit apaļi 30 gadi, tas nozīmē, ka šogad lutināsim kārumniekus ne tikai ar šiem, bet arī vēl citiem gardiem pārsteigumiem.”

Visi trīs jaunie produkti “Kārums” klāstā ir debitējuši pirmo reizi. To receptes ir rūpīgi izstrādātas  Svaigo piena produktu izcilības centrā, kas atrodas “Food Union” galvenajā ražotnē jeb “Rīgas piena kombinātā”. Sākotnēji jaunumi būs nopērkami veikalos visā Latvijā, un drīzumā arī Lietuvā, Igaunijā un citos eksporta tirgos. 

Kopumā “Kārums” piedāvājumā ir jau 36 produkti. Saldo našķu kategorijā seši produktu veidi -  15 biezpiena sieriņi, kā arī sieriņu multipaka, 6 saldā krējuma krēmi, 4 bifido jogurti, 2 krējuma jogurti, 3 biezpiena deserti un 2 biezpiena krēmi. Līdztekus pircējiem tiek piedāvāti arī sāļāki “Kārumi” – 3 svaigie sieri ar un bez piedevām.