№18: Vienalga, kas notiktu ir jācīnās par savu laimi!

16. Jan 2016, 18:52 manderina manderina

1. Iepazīstini ar sevi! Pāris vārdos pastāsti par sevi un pievieno vienu fotogrāfiju.

Esmu jauka, smaidīga un vienmēr atvērta sieviete. Esmu 22. gadus jauna, bet jau ar lielu pieredzi dzīvē. Esmu mamma brīnišķīgam 6 mēnešus jaunam dēliņam. Patīk mūzika un dziesmu rakstīšana, bet diemžēl šobrīd tam nav laika. Cenšos vienmēr smaidīt, lai arī kas dzīvē notiktos, jo nepatīk, ka cilvēki žēlo, tāpēc izrādu smaidu. Nav man tā ideālākā figūra, bet cenšos un mācos pieņemt sevi tādu, kāda esmu. :)

20160116183519-56394.jpg

2. Cik ilgs laiks pagājis kopš esi attiecībās ar savu mīļoto cilvēku? Vai tā bija mīlestība no pirmā acu skatiena, vai varbūt bija nepieciešams laiks,lai vienam otru iemīlētu?

Mēs viens otru ieraudzījām pirmo reizi 2012. gada septembrī Koledžā un mēs pat neiedomājāmies, ka varētu būt viens otram. Bet laikam ejot, sapratu, ka šis puisis man patīk un arī atzinos viņam it visā un tas man nebija raksturīgs. Un ar laiku arī es viņam iepatikos līdz mēs kļuvām par pāri. Un 2013.gada 18.jūlijā sagaidīju romantisku bildinājumu un 2013.gada 21.decembrī teicām Jā vārdu viens otram. Bijām jauni, bet zinājām, ka esam viens otram. Un nu jau 2 gadus esam laulībā! :)

3. Cik daudz laika jūs pavadāt kopā kā pāris dienā/ nedēļā/ mēnesī?

Mēs ļoti maz pavadām laiku kopā kā pāris. Pēdējā pusgada laikā, labi ja 1x mēnesī kaut kur kopā izejam, bet tas arī ir tik uz 1-2h. Mums nav laiks kopā tik bieži, jo vīrs neuzskata, ka tas ir nepieciešams, kaut es alkstu pēc tā, jo pietrūkst laiks divatā. Un parasti jau es esmu iniciatore, bet nu ja no otra nav atbalsta tad ir grūti. 

4. Ko Tu sagaidi no attiecībām?

No attiecībās es sagaidu sapratni un kopā būšanu. Mums ir jābūt vienam veselam un jāiet visam cauri roku rokā. Kad ir prieki, skumjas, dusmas mums vajadzētu viens otram būt blakus un nelaist vaļā. Just to mīlestību un laimi sirdī, ka nevari beigt smaidīt. Sarunas ir īpaša nozīme attiecībās, jo bez tām nekas nebūtu.

5. Kāds ir iemesls Tavai dalībai projektā? Ko vēlies sasniegt un ko vēlies ieguldīt attiecībās? Vai esi piedalījusies arī iepriekšējos gados vai šī ir pirmā reize?

Es vēlos iesaistīties šajā projektā, jo vēlos mainīt, gan sevi gan vīra domas par attiecībām un to nozīmi. Jo tiklīdz piedzima mazais, vīrs mani uzskata par māti nevis par sievu. Un tas man ir ļoti sāpīgi. Vēlos, lai mēs varētu ieklausīties viens otrā un veltīt laiku viens otram. Lai atrodam no jauna to dzirksti un mīlestību, kas bija pirms tam. Vienalga cik daudz laika, līdzekļu vai emociju vajadzēs es gribu būt atkal viens vesels ar vīru. Pirms tam neesmu piedalījusies šāda veida projektos, tāpēc šis man ir kas jauns. Nezinu kā viss notiks, bet zinu tikai to, ka gribu uzlabot attiecības. :)

No sirds sveicieni! :)

Dagnija (Manderina)