Vērienīgākie sievišķības svētki tiešsaistē – “Sieviešu Festivāls” iedvesmojošās lekcijās pulcēs dāmu iecienītākos izaugsmes, skaistuma un veselības ekspertus

Vērienīgākie sievišķības svētki tiešsaistē – “Sieviešu Festivāls” iedvesmojošās lekcijās pulcēs dāmu iecienītākos izaugsmes, skaistuma un veselības ekspertus

26. Feb 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

5. martā “Māmiņu Klubs” un televīzija sievietēm “STV Pirmā!” jau trešo reizi aicina uz īstiem sievišķības svētkiem -  ikgadējo “Sieviešu Festivālu”,  kas visas dienas garumā pulcēs pašmāju vadošos ekspertus un sniegs jaunas zināšanas iedvesmojošās lekcijās un meistarklasēs. Šogad pirmo reizi pasākums notiks tiešsaistē, dodot iespēju dāmas lutināt ar īpaši plašu programmu un piedāvāt tikšanos ar sabiedrībā zināmām personībām, iecienītiem skaistuma, veselības, personības izaugsmes, kā arī citu jomu speciālistiem.

Šogad “Sieviešu Festivāla” virstēma būs “RE-STARTS” un tas mudinās dāmas ne tikai ieviest pozitīvas pārmaiņas dažādās dzīves jomās, bet arī dos vērtīgus un praktiskus ieteikumus, kā to izdarīt. Ar ko sākt, lai īstenotu izvirzītos mērķus, piešķirtu jaunu elpu attiecībām, mainītu uztura paradumus un dzīves veidu, kā arī satiktu savu jauno “Es?” Ar iedvesmas lekcijām uzstāsies tādi sabiedrībā zināmi eksperti kā psihoterapeite Diāna Zande, rakstniece un seriāla “Bezvēsts pazudušās” scenārija autore Lelde Kovaļova, psihoterapeits Andris Veselovskis, seksoloģe Kristīne Balode, influencere Sindija Bokāne, jogas terapeite Agnese Guļāne un daudzi citi. Turklāt festivāla noslēgumā jau tradicionāli dāmas priecēs humora pilnais “Sieviešu Stendaps”, kurā Džemma Sudraba, Aiva Birbele un Nora aicinās pasmieties par tipiskajām sieviešu “problēmiņām” un to, kā daiļais dzimums tikai sev raksturīgajā manierē tiek galā ar ikdienas izaicinājumiem.

“Pandēmijas nogurdinātas, mēs - sievietes, gribam saņemties jaunam, veselīgākam startam - gan psihoemocionāli, gan attiecībās un seksualitātē, gan veselībā un veselīgos paradumos un skaistumā, gan mērķos un jaunās iespējās! “Sieviešu Festivāls” ne tikai iedvesmos pārmaiņām, bet arī dos iespēju patīkamā un drošā atmosfērā satikties ar draudzenēm, izklaidēties un uzdāvināt sev neaizmirstamu, jauniem piedzīvojumiem pilnu dienu.” uz “Sieviešu Festivālu” aicina  dzīvesstila blogere un TV personība Rūta Dvinska.

Sieviešu Festivāls norisināsies 5. martā no plkst. 10:00 līdz 20:00 -

biļetes iespējams iegādāties šeit->>>

Pēc Festivāla tiešraides katra dalībniece saņems pieeju arī pasākuma ierakstam, lai visas nedēļas nogales garumā sev ērtā laikā vēlreiz iedvesmotos no dzirdētā. Tāpat kā ierasts arī šoreiz “Sieviešu Festivāls” savas dalībnieces lutinās ar dāvanām no pasākuma atbalstītājiem, kuras dalībnieces saņems ar Omniva starpniecību.

5. martā gandrīz 10 stundu garumā  - izglītojoši sieviešu kursi, vadošie eksperti un iedvesmojošas meistarklases. Lūk, dažas no Festivāla programmas “odziņām”

 •    “Jauna Es!” Kā ieviest jaunus paradumus savā dzīvē un gūt motivāciju jauniem mērķiem un pārmaiņām? - psihoterapeites Diānas Zandes lekcija. Padziļinātā lekcijā uzzināsim, kā sevi sagatavot pārmaiņām? Kā rast motivāciju uzsākt jaunas pozitīvas pārmaiņas? Kas psiholoģiski traucē izdarīt dzīvē vajadzīgās izmaiņas? Kā atrast sevī spēku iesākt kaut ko jaunu un izlauzties no rutīnas?
 •    “Uztura lielais pārmaiņu plāns” - sertificēta uztura speciāliste, topošā zinātņu doktore, wellness coworking space centra ReCure speciālistes Gunas Bīlandes lekcija. Ko darīt, ja diētas nestrādā? Kā saglabāt svara normalizāciju ilgtermiņā? Kādas veselības problēmas liecina par to,ja svars pieaug jeb diētas nestrādā? Kā rast motivāciju pārskatīt savu ēdienkarti un pielāgot to sava organisma patiesajām vajadzībām? Kas ir patiešām veselīga diēta un kā to uzsākt? 
 • Restarts pāra attiecībās” - psihoterapeita Andris Veselovska lekcija (Attiecību skola”). Ko darīt, ja sanācis iestigt toskiskās attiecībās, no kurām, šķiet, nav izejas? Ko darīt, ja tā arī neizdodas izveidot pilnvērtīgas attiecības? Kā tikt pāri emocionāliem sarežģījumiem attiecībās, kas kādreiz šķita tik labas?  Kā saprast, vai attiecības vēl ir vērts glābt? Psihoterapeita Andra Veselovska praktiski ieteikumi un atbildes uz jautājumiem!
 • "Mērķis ir, bet kā ar motivāciju?” - rakstnieces un seriāla Bezvēsts pazudušās” autores Leldes Kovaļovas iedvesmas saruna.  Nepietiek tikai ar to, ka izsapņots kāds tāls mērķis. Kā to sasniegt? Kā motivēt sevi soli pa solim ikdienā strādāt pie saviem mērķiem? Talkā var nākt mērķu dienasgrāmatas!
 •  “Joga sievietei - dziļums, skaistums, atpūta!” - jogas terapeites Agneses Guļānes praktiska jogas nodarbība + lekcija. Joga sievietes labsajūtai, hormonālajam balansam un garīgajam spēkam. Uzsākt ikdienas jogas un meditācijas praksi patiesi spēkā ir ikvienai no mums, vienīgi nepieciešams kāds gids, kas palīdzēs šo praksi izveidot. Agnese Guļāne aicinās mūs brīnišķīgā ceļojumā - ar fiziski izpildāmiem vingrinājumiem, efektīvu meditāciju, gongiem. Izbaudīsim veselu stundu sievišķīgas jogiskās prakses!
 • "Restarts Tavam Instagramam jeb kā izveidot jaunu sociālo identitāti?" - Sindija Bokāne, @cindywonderlust IG kursu vadītāja pastāstīs par pavisam praktiskām darbībām, kā ikvienai no mums izveidot savus sociālos kontus un kas jāņem vērā veiksmīgam Instagram profilam, gan sev, gan savam biznesam!
 • "Sievietes stress tulkojumā"- Dr.Lauras Valaines, ārstes-rezidentes psihoterapijā RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnikā, lekcija. Ko sievietes dzīvē nodara ilgstošs stress? Kā sev palīdzēt? Praktiski ieteikumi stresa menedžmentā.
 •  “Sievietes veselībai nepieciešamie elementi” - ārsts-endokrinologs Maija Gurēviča, lekcija. Ārsta padomi par vitamīnu un elementu nozīmi ikdienas uzturā. Atbildes uz jautājumiem!
 • Libido restarts jeb kā mīlēt atkal kaislīgi?” -  seksoloģes Kristīnes Balodes (projekts Seksuāli Inteliģents”) iedvesmas saruna ar mākslinieku un vīriešu atbalsta platformas Tramplīns veidotāju Mārtiņu Krūkli. Kā seksuālo attiecību kvalitāti vērtē sieviete un kā -vīrietis? Kāpēc rodas atsalums seksuālajā sfērā? Kāpēc sievietes negrib, bet vīrieši grib par daudz? Vai ir iespējams mainīt savu “gribēšanu” un atdzīvināt libido? Kutelīgi jautājumi ar zinātniski pamatotām atbildēm!
 • “IT joma kā re-starts sievietes karjerai un izaugsmei”- Anna Andersone, uzņēmēja un “Riga TechGirls” vadītāja.
 • Noslēguma šovs - Sieviešu Stendaps ar 3 humora pilnām sievietēm - Džemmu Sudrabu, Aivu Birbeli un Noru! Sieviešu Stendaps tradicionāli ir Sieviešu Festivāla daļa! Ar humoru paskatīsimies uz tipiskākajām sieviešu problēmiņām un pasmiesimies kopā!

“Sieviešu Festivāls” norisināsies jau trešo gadu. Pērn Festivālu apmeklēja ap 3000 sieviešu klātienē, Jūrmalā.

Uzzini vairāk: Facebook Sieviešu Festivāls

Producē: Māmiņu Klubs, aicina STV Pirmā!