Vēlmju saraksts

Vēlmju saraksts

27. Dec 2022, 21:44 aiva.smukina aiva.smukina

Kā jau katru gadu ap šo laiku, kāds pārskata savu aizgājuša gada vēlmju sarakstu, kāds sāk sastādīt nākamā gada plānus un mērķus, bet kāds tam vispār nepievērš uzmanību. Arī es rakstu savu jaunā gada plānu, ko gada laikā vienu vai divas reizes izņemu pārskatīt, lai paskatītos, kas bija sarakstīts. Un gada beigās uzrakstu kopsavilkumu un jaunu plānu, bet neieciklējos uz konkrētu termiņu.

Man, pēc visa šajā gadā piedzīvotā, bija interesanti pārbaudīt, ko tad esmu uzskatījusi par svarīgāko šim gadam. Un interesanti izradījās tas, ka lielākā daļa no plānotā arī ir paveikta.

Tā kā gada sākumā tikai gatavojos kļūt par mammu savam mazulim, pirmais punkts bija sakārtot savus ēšanas paradumus un atgriezties pie ciklu ēšanas, ko biju ievērojusi pirms tam. To esmu izdarījusi, bet ļauju sev arī kādas atslodzes dienas no šī režīma. Saldumu un našķu dienas ir, tās neesmu atmetusi pavisam, kā biju cerējusi. Bet par šī punkta neizdošanos nebēdāju.

Sportiskās aktivitātes, kas ļauj atgūt formu - plusiņš. Pat liels pluss!

Laika veltīšana saviem mīļajiem. Šis punkts, protams, ir ar izmaiņām, jo mans laiks ir ne tikai man, bet tagad tikai bērniem. Gada sākumā, protams, nezināju, ka attiecības beigsies un palikšu viena, tādēļ vairāki plāna punkti, kas bija saistīti ar attiecībām, zaudēja aktualitāti jau gada pirmajā pusē. Bet tas nenozīmē, ka punkti netika izpildīti. Viens no tiem bija - būt par sievieti, kas var apvienot visas lomas un pie kuras gribas nākt mājās. Gandrīz visas lomas biju apvienojusi, cik nu tas ir iespējams divus mēnešus pēc dzemdībām. Tā kā pateicu "stop!" arī lomas vairs nebija jāveido priekš kaut kā, bet jānoslīpē priekš sevis.

Ir tik dīvaini lasīt, ka var teikt visu, šim gadam iecerēto, būšu paveikusi. Jo, ja Visums uzrakstīto saprot tā, kā saprot, tad arī visam jābūt izpildītam vārds vārdā. Man laikam tā ir pirmo reizi, kad mans saraksts ir piepildīts. Šogad arī rakstīju detalizētāk un izprotamāk nekā parasti. Un nesāku savus mērķus ar "es gribu". Rakstīju, ka es darīšu to, lai sasniegtu to. Tās bija lietas ko zinu, ka varu izdarīt, bet uzrakstot, tas jau paliek reālāks un paveicams.

Man nākamā gada plāns jau ir domās uzrakstīts, vēl tikai jāuzliek uz papīra. Bet skaidri zinu, ka tāda teikuma kā - es nevēlos, lai notiktu tas pats, kas pagājušajā gadā, - nebūs, jo man ir tikai pateicība par šī gada pieredzi. Ar katru mācību, kas tiek sniegta, pārliecinos, ka viss ir iespējams un paveicams. Mans moto sev - man tiek piedāvāts tikai tas, ko varu paveikt vai izturēt. Un pēc visām mācībām būs tikai labākais, kam jābūt, kas man vajadzīgs.

Nekas nenotiek tāpat vien, visam ir sava nozīme un svarīgums. Arī šim gadam. Ar katru dienu pārliecinos, ka mans teikums - tā es vairāk dzīvot nevēlos, ir tikai ļāvis iet uz priekšu, nenožēlojot neko, kas bijis.

Šis bija patiešām labs, ar bagātām emocijām piepildīts gads, bet es zinu, ka nākamais, kas nāks, būs ar daudzreiz pozitīvākām krāsām. Paldies Tev, 2022.gads!