Vasaras sezonā Rimi e-veikalā būs iespēja veikt mazākus pirkumus

26. Apr 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Atsaucoties pircēju priekšlikumiem un uzsākot vasaras sezonu ar spontāniem piknikiem un aizraujošiem ceļojumiem, Rimi no 26. aprīļa e-veikalā piedāvā iegādāties nelielus pirkumus, ja iegādāto preču grozu pircējs saņem Rimi Drive vai saņemšanas punktos: minimālā pirkuma summa samazināta no 20 eiro uz 10 eiro.

Kā rāda Rimi pircēju aptauja,* 15% Latvijas iedzīvotāju kā iemeslu, kas kavē viņus iepirkties e-veikalā, minējuši pārāk lielu minimālā pirkuma summu. Savukārt teju trešā daļa jeb 30% iedzīvotāju, kuri jau iepērkas Rimi e-veikalā, to labprāt darītu biežāk, ja minimālā pirkuma summa būtu mazāka.

“Vasarā biežāk nekā citos gadalaikos var rasties vajadzība pēc spontāniem, nelieliem pirkumiem – pastaigas laikā sagribas ieturēties kādā meža ielokā ar gleznainu skatu, pēkšņi nolemjat pārlaist vēl vienu nakti laukos, izbrauciens ar velosipēdu ir aizvedis tālāk, nekā plānots, vai draugi sarīkojuši negaidītu ballīti. Līdz ar to biežāk rodas nepieciešamība pēc mazākiem pirkumiem – vieglām uzkodām, kādas salātu sastāvdaļas vai atspirdzinoša dzēriena, bet retāk – pēc lielas, plānotas iepirkšanās, mājsaimniecības precēm u. tml. Tāpēc Rimi iepirkšanos e-veikalā padarījis vēl ērtāku un vasaras sezonai atbilstošāku, pircējiem sniedzot iespēju iegādāties mazākus ikdienas pirkumus,” saka Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers.

Tāpat Rimi novērojumi liecina, ka siltajā laikā daudzi pircēji labprāt izmanto velosipēdus un skūterus, ar kuriem ierodas pakaļ pirkumiem, tāpēc ērtāk ir saņemt apjomā mazākus pirkumus. Lai vēl vairāk uzlabotu iepirkšanās pieredzi e-veikalā, Rimi piedāvā veikt pirkumu par minimālo summu 10 eiro, jau pēc divām stundām braukt tam pakaļ uz Rimi Drive vai saņemšanas punktiem, likt mugursomā vai uz bagāžnieka un doties tālāk piedzīvojumos.

Plānots, ka samazinātais minimālais grozs 10 eiro būs spēkā līdz 29. augustam.

* Aptauju veicis Kantar 2021. gada novembrī, aptaujājot 1186 Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 65 gadiem.