TV raidījuma “Māmiņu Klubs” jaunā ziemas sezona atsāksies 15.janvārī

10. Jan 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

“Māmiņu Klubs” TV raidījums kanālā STV Pirmā! ziemas - pavasara sezonu atsāks 15.janvārī, piedāvājot ģimenēm ar bērniem jaunas rubrikas un aktuālas tēmas. Kopā ar raidījuma vadītājām Kristīni Beitiku un Līvu Spuravu svētdienu rīti būs piepildīti ar krāsainiem padomiem par un ap bērniem un ģimenisku dzīvesstilu.

Raidījuma jaunajā sezonā “Māmiņu Klubs” aktualizēs tādas tēmas, kā sievietes reproduktīvā veselība, neauglība, māmiņas veselīgs dzīvesveids programā “Aktīva, vesela mamma”, arī psiholoģiskās tēmas - izdegšana un pāru attiecību līkloči. 

Jaunajā sezonā būs arī jauna recepšu rubrika, kurā apskatīsim dažādus ar ēst gatavošanu un veselīgu ēšanu ģimenē saistītus padomus. 

Jaunajā sezonā tiks meklēts arī  galvenais varonis dokumentālajām sērijām “Superbēbis”. Sekosim līdzi kādai jaunajai ģimenei cauri grūtniecības pēdējiem “metriem”, dzemdībām un bērniņa pirmajam dzīves gadam. “Superbēbis” parādīs vislabākās iespējas, kas šobrīd pieejamas mazuļu veselībai un attīstībai!

Kā allaž, katra raidījuma centrā ir Latvijā atpazīstami vecāki un ģimeņu eksperti ar lielajām intervijām par vecākiem aktuālām tēmām.

Sezonas pirmajā raidījumā, 15.janvārī, plkst.9.20 kanālā STV Pirmā! lielajā intervijā viesosies neauglības psiholoģijas speciāliste Gunta Čebotarjeva, un ar atklātiem stāstiem par izaicinājumiem pilno ceļu pie bērniņa dalīsies vairākas māmiņas. Kādi ir neauglības fiziskie un psiholoģiskie cēloņi? Vēl raidījumā, rubrikā “Veselīga grūtniecība” tēma par pāru vēlēšanos tikt pie bērniņa - kā topošajiem vecākiem gatavoties grūtniecībai? Kā izvēlēties piemērotu pirmo galdiņu un krēsliņu pēc Montesori metodes, kas aicina uz cieņpilnu attieksmi pret bērnu un viņa attīstības posmiem? Kādi ēšanas paradumi ir vegānu ģimenēs? Kādas priekšrocības ir veģetārajam un vegāniskajam dzīvesveidam un kā šāds uztura virziens ietekmē bērna attīstību?

Iesākoties jaunajam gadam, raidījuma vadītāja un veselīga dzīvesveida entuziaste Kristīne Beitika aicinās piedalīties programmā “Aktīva, vesela mamma!” - kā uzsākt vingrošanu un ikdienas soļu izaicinājumu? Kāpēc māmiņai jāpievēršas savai labsajūtai? Kopā ar dažādiem ekspertiem vedīsim māmiņas ceļojumā savas fiziskās un emocionālās veselības uzlabošanai. 

“Māmiņu Klubs” līdztekus TV raidījumam jaunajā sezonā aicinās arī uz dažādiem pasākumiem. Ik mēnesi tiksimies lielākajā “māmiņu burziņā” Rīgā - “Māmiņu Brokastīs”, kas piedāvā dažādas izzinošas lekcijas par mammas un bērnu veselību un aktivitātes - radošās darbnīcas un meistarklases. “Māmiņu Brokastis” - katru mēnesi, modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”!

Savukārt pavasarī paredzēts lielais “Sieviešu Festivāls”. Pēc pandēmijas laika pasākums atgriežas Jūrmalā, lai kopā satiktos tūkstotis sieviešu kopā ar dažādiem sievietes veselības, izaugsmes un skaistuma ekspertiem.