Turpinām ceļot pavasarī- Tērvetes ūdenskrātuves putnu vērošanas tornis

Turpinām ceļot pavasarī- Tērvetes ūdenskrātuves putnu vērošanas tornis

25. Mar 16:08 Cielavinna Cielavinna

Ziemas ceļošanas sezona noslēgta un klāt pienākusi pavasaras ceļošanas sezona ar daudz skaistām Latvijas vietām, jo ārpus Latvijas netiekam, bet nu par to galīgi nepārdzīvojsm. Jebkurā gadijumā ceļot ar bērniem pa Latviju ir vēl noderīgāk, jo tā viņi redz cik skaista ir zeme kurā dzīvo.

Atgādināšu, lai ceļotu nav nepieciešamas lielas finances, bet nepieciešama liela gribēšana to darīt , jo ja būs gribēšana būs ar varēšana. 

Nu, ko šoreiz pienākusi kārta iepazīties ar vēl vienu Latvijas skatu torni, kuru ir vērts apmeklēt- Tērvetes ūdenskrātuves putnu novērošanas tornis. Tērvetes ūdenskrātuve atrodas gleznainā vietā un ir aptuveni 70 ha liela, tā  ir makšķernieku un atpūtnieku iecienīta vieta.

Ceļš līdz skatu tornim ved gar kempinga mājiņām, kas izvietotas ūdens tilpnes pašā krastā un izskatās ļoti piemīlīgas,.

Pats skatu tornis ir interesants ar to, kad ierasto trepju vietā, tur ir izvietota spirālveidīga platforma, līdz ar ko tornī uzbraukt var ar bērnu ratiem un cilvēki ar kustību traucējumiem. Šādu torņa konstrukciju, redzēju pirmo reizi. Man prieks, kad Latvijas valsts meži veido tik skaistas vietas, kurās cilvēki var atpūsties un iepazīt Latvijas dabu.

Līdz Tērvetes ūdenskrātuvei var nokļūt ar waze palīdzību. Automašīnām ir bezmaksas autostāvieta.