Turaidas muzejrezervāts aicina ģimenes ar bērniem piedalīties jaunas ekspozīcijas tapšanā

Turaidas muzejrezervāts aicina ģimenes ar bērniem piedalīties jaunas ekspozīcijas tapšanā

21. May 23:10 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Turaidas muzejrezervātā tiek veidota jauna brīvdabas ekspozīcija. Tā atradīsies nesen atjaunotajā muzejrezervāta meža parka teritorijā un tās vēstījums būs saistīts ar apkārt esošajām dabas vērtībām – parkveida ainavu, dižkokiem, mežābeli, kukaiņu viesnīcu, aizsargājamo kukaini lapkoku praulgrauzi un “lietussarga sugām”.

Iecerēts ekspozīciju veidot atbilstošu bērnu auditorijai vecumā no 3/4 līdz 10/12 gadiem. Tātad, var teikt, ka mērķauditorija ir ģimenes ar bērniem.

Lai atbilstoši mērķauditorijai izveidotu jauno ekspozīciju, muzejrezervāts vēlas veidot ekspertu padomi. Pirmajā sanākšanas reizē muzejrezervāts būs pateicīgs uzzināt vecāku domas, vēlmes, pieredzi, kas ņemams vērā, veidojot ekspozīciju piemērotu bērniem.

Piesakies uz ekspertu tikšanos un sarunu Turaidas muzejrezervātā š.g. 31. maijā plkst. 18.00

Pasākuma laikā plānota iepazīšanās ar Turaidas muzejrezervāta meža parka teritoriju, topošās ekspozīcijas plānu un idejām, sarunas.

Lūgums pieteikties līdz 29. maijam (ieskaitot). Kontaktpersona – Gunta Zaķīte, mob. 29384512 vai epasts: gunta.zakite@turaida-muzejs.lv

Pateicībā par Turaidas muzejrezervāts dāvās dalībniekiem ieejas kartes ģimenei Turaidas muzejrezervātā, kuras varēs izmantot 3 gadus.

Uz tikšanos Turaidā!