Star Cinema Jūrmala

Star Cinema Jūrmala

06. Feb 2022, 15:44 Mamma ceļotāja Mamma ceļotāja

Vienā no ziemas dienām atbraucām uz Jūrmalas centru pastaigāties, bet laikapstākļi mūs pievīla, lietus, slapjš sniegs un vējš nolēma, ka todien staigās viņi, nevis mēs. Ko darīt? Atbilde ir vienkārša – ejam uz kino.

Tieši uz Jomas ielas, KORSO galerijā, atrodas premium klases kinoteātris Star Cinema Jūrmala, kur var paslēpties ne tikai no laikapstākļiem, bet arī no ikdienas steigas, jo te ir tik mierīgi un ērti.

Kinoteātrī ir divas zāles: Zelta 34 sēdvietām un Platinum 13 sēdvietām. Repertuārs labs, katrs atradīs ko skatīties pēc savas gaumes. Šoreiz nokļuvām Zelta zālē, pie foršās piedzīvojumu multfilmas 80 dienās ap zemeslodi .

Kinoteātris ir aprīkots ar jaunākajām skaņas un attēla iespējām ka arī ērtajām sēdvietām, kvalitātes ziņā absolūti neatpaliek no lielajiem Rīgas kinoteātriem.

Protams, ir popkorns, čipsi, uzkodas, dzērieni, kur bez tā?

Personāls ļoti draudzīgs un izpalīdzīgs, nopirku bērnam čipšus un sulu, bet sev prasīju Late, šobrīd tā nebija, meitene uzreiz piedāvāja atnest to man no tuvējās kafejnīcas, patikami kad klients tiek novērtēts.

Starp citu, abas zāles ir pieejamas privātiem pasākumiem – prezentācijām, karaoke vai privātiem filmu seansiem pēc iepriekšēja pasūtījuma.

Varu droši teikt, ka bijām pilnībā apmierināti. Ieteicu arī jums.

Jomas iela 37, Jūrmala