Skatītāju pieprasījuma dēļ Cirque du Soleil pārstāvji paziņo par OVO papildizrādi Rīgā

Skatītāju pieprasījuma dēļ Cirque du Soleil pārstāvji paziņo par OVO papildizrādi Rīgā

21. Feb 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Līdz Cirque du Soleil šova OVO viesizrādēm Arēnā Rīga palikuši vien četri mēneši, un skatītāji steidz  iegādāties biļetes. Biļešu pārdošanas apjomi jau no decembra turas rekordaugstā līmenī. Pateicoties ievērojamajai skatītāju interesei, šova organizatori izziņo dienas papildizrādi svētdien, 18. jūnijā, pulksten 13:00 - īpaši labā laikā ģimenēm ar bērniem! Biļetes ne vien uz šo, bet arī citām izrādēm vēl ir pieejamas Biļešu Serviss kasēs un www.bilesuserviss.lv.

"Mēs ļoti priecājamies, ka visā pasaulē tik slavenā un iemīļotā cirka trupa piekrita papildu izrādēm Baltijā. Šādas izdevības mums nemaz tik bieži nerodas – skatīt šo brīnumaino cirka mākslu pašiem savām acīm!” teic uzņēmuma “Seven Live” vadītājs Tomas Inčikas, kurš organizē Cirque du Soleil viesošanos Baltijas valstīs.

Cirque du Soleil ir kļuvis par fenomenu visā pasaulē. Tas ir cirks, kurā netiek izmantoti dzīvnieki, – tā vietā skatītāji tiek sajūsmināti ar akrobātiku, iespaidīgām dekorācijām un kostīmiem, gaismu šovu, interaktīviem video, mūziku un humoru. Cirks dibināts 1984. gadā Kvebekā, Kanādā, un kopš tā laika ar savām izrādēm iepriecinājis aptuveni 220 miljonus skatītāju visā pasaulē.

Cirque du Soleil vienīgā izrāde par kukaiņiem OVO tiek sirsnīgi gaidīta un radījusi lielu interesi. Spriežot pēc pārdoto biļešu statistikas, tā jau pirmajos mēnešos ierindojusies Biļešu Servisa pirktāko pasākumu topa augšgalā. Skatītājiem, kuri vēlas baudīt pasaules līmeņa cirka izrādi tepat Arēnā Rīga, tiek dota iespēja izvēlēties kādu no sešām izrādēm četru dienu laikā.

OVO izrādes datumi un laiki Arēnā Rīga no 15.-18. jūnijam:

  • Ceturtdiena, 15. jūnijs - 19:30
  • Piektdiena, 16. jūnijs - 19:30
  • Sestdiena, 17. jūnijs - 15:30 un 19:00
  • Svētdiena, 18. jūnijs – 13:00 un 17:00

OVO ("ola" portugāļu valodā) izrādi veido 100 cilvēki no 25 dažādām valstīm, tostarp 52 mākslinieki, kuri uz skatuves piedāvā augsta līmeņa akrobātikas paraugdemonstrējumus un no jauna definē cilvēka ķermeņa robežas. Kopš šova atklāšanas Monreālā 2009. gadā, OVO ir sajūsminājis vairāk nekā 7 miljonus cilvēku 155 pilsētās, 26 dažādās valstīs.

CIRQUE DU SOLEIL 

Cirque du Soleil ir mainījis visas pasaules izpratni par cirku; no mazpilsētā atzīta talanta tas ir kļuvis par visā pasaulē plaši pazīstamu zīmolu. Šī Kanādas organizācija, kuras galvenā mītne joprojām ir Monreālā, ir ieņēmusi pasaules līdera vietu izklaides jomā, radot neaizmirstamas pieredzes piedzīvojumu gan lieliem, gan maziem skatītājiem visos sešos kontinentos.

Cirque du Soleil veido patiesu, iekļaujošu un cilvēcīgu saikni ar skatītāju. Strādājot priviliģēti ar māksliniekiem no 64 valstīm, šim cirkam ir iespēja iedzīvināt radošumu un iztēli uz skatuvēm visā pasaulē; ar mērķi atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem, kopienām un planētu, izmantojot savus svarīgākos instrumentus – mākslu un iztēli.

Gadu gaitā Cirque du Soleil izdevies iedvesmot vairāk kā 220 miljonus cilvēku vairāk nekā 70 dažādās pasaules valstīs.  Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet cirquedusoleil.com.