Pirmie rezultāti pārvērtību projektā

Pirmie rezultāti pārvērtību projektā

27. Oct 2023, 23:43 LaimaZēmele LaimaZēmele

Nu jau ir pagājušas trīs nedēļas un 5 treniņi ir aizvadīti. Otrdien tikāmies ar Māmiņu kluba filmēšanas komandu, lai pastāstītu par to, kāpēc piedalos un kādi ir pirmie iespaidi. Tāpēc šajā reizē padalīšos vairāk ar savu motivāciju piedalīties mammu pārvērtību projektā kopā ar Fit20EMS fitness.

Galvenais iemesls, kāpēc es piedalos projektā, ir mana ģimene, it īpaši mani divi bērni. Es vēlos būt veselīga un aktīva mamma, kas spēj dauzīties un piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs kopā ar bērniem un parādīt viņiem labu piemēru veselīgam dzīvesveidam. Gribu veicināt savu bērnu attīstību un sniegt viņiem vērtīgas dzīves mācības par veselīgu dzīvesveidu un pozitīvu attieksmi pret fiziskām aktivitātēm. Gribu būt iedvesma saviem bērniem. Un, protams, ir arī sievišķīgi mērķi atgriezties pirmdzemdību svarā un fiziskajā formā.

Ļoti novērtēju, ka brīvlaika nedēļā varēju nākt uz treniņu ar abiem bērniem. Koā ar Kitiju mums bija līdzi kārtīgs pulciņš :)

Manā dzīvē nesen notika skaists notikums - piedzima otrais bērns - burvīga mazulīte, kurai veltu visu savu laiku. Meitiņas piedzimšana un arī grūtniecība lika man vairāk aizdomāties par to, cik svarīgi ir rūpēties par savu veselību un labsajūtu. Grūtniecība bija sarežģīta, lielu daļu no tās pavadīju gultas režīmā, baidoties no priekšlaicīgu dzemdību iespējamības. Piedzīvoju daudzas veselības problēmas - toksikozi, grēmas, asiņošanu (ar slimnīcas apmeklējumu) un pat izslimoju  kovidu un rota vīrusu divreiz. Šis periods bija grūts gan fiziski, gan emocionāli.

Pēc dzemdībām es sapratu, ka man ir jāsāk rūpēties par savu veselību un jāatgūst forma. Tomēr ilgais mazkustēšanas periods un grūtniecības sarežģījumi atstājuši savus nospiedumus uz manu veselību un fizisko spēju līmeni. Vingrot bija jāsāk palēnām, jo bija diastāze, kas tagad jau ir gandrīz savākta, jo reizi reizi nedēļā 3 mēnešus pie manis nāca trenere uz mājām. Lai arī jau no maija es jau eju uz māmiņu vingrošanu reizi vai divas nedēļā, sāku just, ka ir nepieciešams vairāk, lai atgūtu spēku un enerģiju pēc grūtniecības un dzemdībām, lai nesāp mugura no mazuļa nesāšanas un lai ir stalta stāja. 


Manai mazulītei ir govs piena alerģija, jau no marta nelietoju piena produktus un olas, tas manu ēdienkarti padara izaicinošu ikdienas dzīvei.  Es pieņemu situāciju un pielāgojos jaunajiem uztura paradumiem. Esmu pamēģinājusi Instagram pieejāmās uztura speciālistu piedāvātās ēdienkartes, taču saskāros ar to, ka jāpiedomā, kā lai aiztāj produktus, kurus nevaru lietot. Un neesmu pārliecināta, vai aizstāju tos pareizi. Projekta ietvaros mums ir izveidots Whatsapp čats, kurā dalāmies ar savu apēsto ēdienu bildēm un saņemam atgriezenisko saiti par to, kā to pilnveidot. Es priecājos, ka manis izvēlētā ēdienkarte ir pareiza.

Kādi tad ir pirmie rezultāti?
Pēc šim trīs nedēļām jūtu, ka muskuļi palikuši tvirtāki gan uz augšstilbiem, gan vēderpresē. Tāpat jūtu, ka sakrājies ūdens turpina iziet no organism. Šo procesu veiksmīgi aizsāku jau tajā mirklī, kad ieviešot jauno ēdienkarti atteicos no sāls un cukura.

Un ja runājam par cipariem, tad mīnusā ir 2kg un pa vienam centimetram viduklī un gurnos un 2 cm kājas apkārtmērā.

Ja tu arī vēlies sagaidīt svētkus savā labākajā formā, tad pievienojies mums vingrošanā ar paroli: EsMīluFit20, un saņem 15% atlaidi.

Tiekamies!