Pieredze ar Inex dziļi mitrinošo komplektu

Pieredze ar Inex dziļi mitrinošo komplektu

18. May 2022, 13:25 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Laikā, kad āda pēc ziemas bija nogurusi, apsārtusi un ar iekaisuma plankumiem, man radās iespēja iepazīties ar homeopātiskas izcelsmes kosmētiku Inex. Pirmais pozitīvais pārsteigums bija uzzināt, ka komplekts nozīmē gan ādas kopšanu no ārpuses, gan īpašu pērlīšu lietošanu iekšķīgi, tādējādi nodrošinot visaptverošu ādas kopšanu. 

Mazās cukurotās pērlītes ir jālieto reizi dienā, bet, tā kā pirms un pēc lietošanas 10 minūtes nedrīkst dzert, mazajai pērlītei ļāvu izkust zem mēles rīta dušas laikā. Savukārt, dziļi mitrinošo krēmu ļoti rūpīgi uzklāju uz sejas no rīta un vakarā. 

Sākotnēji patika krēma maigā konsistence un ātrā iesūkšanās sejas ādā, kas neradīja taukainu sajūtu. Tomēr pēc 3 nedēļām pamanīju, ka sejas āda ir palikusi vienmērīgāka, ir pazuduši iekaisuma plankumi, āda ir kļuvusi gludāka un maigāka. Protams, neizskatos par 10 gadiem jaunāka, bet sajūtas, lietojot šo komplektu, ir ļoti patīkama un rezultāts acīm redzams. 

Krēma sastāvā esošās aktīvās vielas neitralizē brīvos radikāļus, izlīdzina ādas toni, nomierina kairinājumus - tas ir jūtams un redzams jau pēc mēnesi ilga lietošanas perioda. Manuprāt, liela nozīme ir kosmētikas dabiskajai izcelsmei, jo sastāvā ir 99,9% dabiskās vielas, ka arī tā ir bez sintētiskām smaržvielām un krāsvielām, piemērota arī vegāniem.

Šis noteikti ir produkts, ko iekļaušu savā ikdienas sejas kopšanas produktu klāstā, kā arī rudens sezonā atgriezīšos pie kursu veidā lietojamajām pērlītēm, kas visaptveroši uzlabo ādas stāvokli.