Pavārgrāmata visiem tiem, kam nepatīk gatavot ēst

Pavārgrāmata visiem tiem, kam nepatīk gatavot ēst

08. Nov 2021, 15:04 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Izdota pirmā pavārgrāmata visiem tiem, kam nepatīk gatavot ēst – “Mīlestība virtuvē”. Grāmatas autore ir pazīstamā dzīvesstila blogere Jana Medova.

Izdevniecība TAPT laiž klajā populārās dzīvesstila blogeres Janas Medovas recepšu grāmatu “Mīlestība virtuvē”, kas ir pirmā pavārgrāmata Latvijā vienlaikus latviešu un krievu valodā. Grāmatā apkopotas receptes vieno ideja par garšīgu un pilnvērtīgu ēdienu visai ģimenei.

Grāmatā ir apkopots vairāk nekā 100 recepšu, kas neprasa daudz laika to pagatavošanai un kuru pamatā ir Vidusjūras garšu pasaule. Te atradīsiet idejas gan brokastīm, pusdienām un vakariņām, gan arī desertiem un dzērieniem.

Ar šo grāmatu Jana vēlas pierādīt, ka jebkuras sezonas ēdiens var būt pilnvērtīgs kā ikdienā, tā arī svētku reizēs  – mammām, kurām nav daudz laika gatavot, tētiem, kas lutina savas sievietes brīvdienās, un bērniem, kas vēlas eksperimentēt virtuvē.

“Es vēlos jums parādīt, ka mājas virtuve nav tikai pīrādziņi, kartupeļi un kotletes. Tie ir arī viegli pagatavojami restorāna cienīgi ēdieni no visiem pieejamiem produktiem. Un, pats svarīgākais – ar šo grāmatu es pierādīšu, ka virtuve nav vieta darbam. Virtuve ir vieta mīlestībai!”, tā grāmatas ievadā sola autore Jana Medova.

Grāmata ir divvalodu – receptes te atradīsiet gan latviski, gan krieviski. Kāpēc?

“Jana ienāca mūsu visnotaļ latviskajā redakcijā ar košām ēdiena krāsām, mums neierastām garšu kombinācijām un lielu sirdi. Un mēs vienbalsīgi pieņēmām lēmumu izdod viņas grāmatu divās valodās – latviešu un krievu, jo gan Janas pamatauditorija – krievu valodā runājošie, gan latvieši ir pelnījuši šo nenogurstošo enerģiju savā ikdienas ēdienkartē̄,” skaidro izdevniecības TAPT vadītāja Liene Vilnīte.

Jana Medova ir Latvijā pazīstama dzīvesstila blogere, kurai dažādās sociālo tīklu vietnēs seko ap 15 tūkstošiem fanu. Jana ir trīs mazu bērnu mamma ar pilna laika mājas soli un ideju un lielu dzīves plānu pilnu galvu, un viņai ir sava formula, kā ātri un no vienkāršiem produktiem uzburt gardus ēdienus un šajā dzīves garšu jūklī būt laimīgai.

Grāmata jau no šodienas pieejama pasūtīšanai izdevniecības interneta vietnē piegalda.lv/veikals un no 15. novembra būs pieejama visās Latvijas grāmatnīcās.

Grāmatas tapšanu atbalsta Maxima Latvija un Electrolux Latvija.